Pro nezávaznou konzultaci nebo objednávku volejte 736 226 368.

Dezinfekce sklepů

Údržba sklepů jako prevence proti plísním

„Máte sklep a mohla bych ho vidět?“. Pokud máte ve sklepě plíseň, tak raději doporučujeme nejdříve kontaktovat odbornou firmu na dezinfekci sklepů. Pokud chcete mít sklep voňavý, pak o něj musíte pečovat! 

Jsme společnost ASD Servis a odborný zásah dezinfekce poskytujeme domácnostem i firmám. Dezinfekce provedená naší firmou je rychlá a bezpečná. Dojezd na místo bývá zpravidla do 2 hodin od zavolání. 

Proč dezinfikovat sklep s naší firmou?

  • Zaručíme Vám profesionální přístup vyškolených odborníků
  • Disponujeme moderním vybavením k provedení dezinfekce
  • Garantujeme dojezd na místo dezinfekce sklepa do 2 hodin od zavolání
  • Odborný zásah dezinfekce poskytujeme domácnostem i firmám

Pokud potřebujete odstranit plísně, bakterie, houby nebo kvasinky, neodkladně kontaktujte profesionály na telefonním čísle 736 226 368. Po zásahu Vám garantujeme čisté a zdravotně nezávadné prostředí.

Co to vlastně dezinfekce je?

Dezinfekce je ničení mikroorganismů pomocí chemických a fyzikálních metod. Bakterie, viry, houby a plísně způsobují různé infekce, alergie a závažná onemocnění. Doporučujeme provádět preventivní dezinfekci. Například v v léčebných ústavech, společných ubytovnách je preventivní dezinfekce nezbytností.

Jak dezinfekce sklepa probíhá?

Po kontaktování naší společnosti přijedeme na místo zásahu a seznámíme Vás s veškerými druhy dezinfekce. Naši specialisté zajistí prozkoumání objektu a zvolí nejvhodnější postup. Následně provedeme dezinfekci správně zvolenými efektivními prostředky, které jsou ekologicky bezpečnými pro okolí.

Zaručujeme rychlou a účinnou službu v nejkratším možném termínu - dojezd do 2 hodin od zavolání!