Pro nezávaznou konzultaci nebo objednávku volejte 736 226 368. V Praze dojezd do 2 hodin.

Dezinfekce bytů Praha - volejte 736 226 368

Dezinfekce bytů

Zneškodnění mikroorganismů pomocí chemických, fyzikálních nebo kombinovaných postupů. Společnost ASD Servis poskytuje dezinfekci bytů proti různým plísním a houbám v Praze a přilehlém okolí. Můžete si objednat také dezinfekci a dezinsekci jímek nebo žump. Naše firma také provádí desinfekce a dezinsekce po zemřelých.

 

Pokud chcete svěřit dezinfekční práce odborníkům, obraťte se na nás! Firma ASD Servis zaručuje účinný zásah, který jistě zlikviduje bakterie ve vašem bytě. Různé dezinfekční zásahy vyžadují odlišný přístup, kontaktujte nás a nabídneme vám to nejvhodnější řešení. 

Pokud jste po někom koupili byt a bohužel se v něm rozšířila plíseň, dávejte si pozor! Plísně v bytě představují velké zdravotní riziko. S plísněmi si zpravidla dokážeme poradit svépomocí, pokud jsou ve velikosti několika černých teček, ale jakmile se z nich stanou velké jednolité „koberce“, doporučujeme neodkladně kontaktovat speciality.

Dezinfekce - průběh

Jak vlastně taková odborná dezinfekce probíhá? 

  • Kontaktujete nás na telefonní lince +420 736 226 368.
  • Naše firma si s vámi domluví termín prohlídky zasaženého objektu a zajistí prozkoumání odborníky.
  • Po příjezdu na domluvené místo zvolí nejvhodnější postup dezinfekce.
  • Společnost ASD Servis zaručuje rychlou a účinnou službu v nejkratším možném termínu!

 

Dezinfekce bytů Praha - volejte 736 226 368

Preventivní ochrana


Hledáte zaručenou ochranu před koronavirem? Objednejte si odbornou desinfekci bytů aplikovanou na povrchy, které jsou často ve styku s člověkem. Za celý den nevědomě sáhneme na nespočet věcí, které nejsou po styku ošetřeny. Dezinfekci bytů si můžete objednat i jako prevenci nebo po výskytu nakažené osoby.

Jako prevenci rozhodně v prvé řadě doporučujeme se chránit a dbát na zvýšenou hygienu. Omezte pohyb v rizikových objektech.

Pokud přesto se ve vaší domácnosti objeví COVID-19 a budete si chtít objednat dezinfekční služby, obraťte se na nás - 736 226 368.

Ať už potřebujete vydezinfikovat byt kvůli napadené plísní nebo chcete služby dezinfekce využít jako preventivní ochranu, kontaktujte naší společnost ASD Servis a jistě najdeme společné řešení, které vám bude vyhovovat. Volat si také můžete pro nezávaznou kalkulaci.