Pro nezávaznou konzultaci nebo objednávku volejte 736 226 368. V Praze dojezd do 2 hodin.

Hubení molů

Pokud máme doma mola nebo se domníváte, že jste ho zahlédli, je třeba jednat okamžitě. Když se někde objeví jeden, musela by být velká náhoda, aby se u vás nevylíhly další.

Proti molům nedoporučujeme používat běžně dostupné spreje. Ano, mola, na kterého konkrétně zaútočíte zabijete, ale co ti další? Budou se u vás doma líhnout vesele dál.

Objednejte odborníky na hubení molů na tel. 736 226 368. Konzultace a nezávazná kalkulace je zdarma.

Kde nejčastěji mola najdeme?

S potravinovým molem se setkal snad každý. Určitě vás nemusíme seznamovat ani s molem šatním. Potravinový mol je dvakrát menší, než mol šatní. Hlavní radou jak předejít výskytu molů ve vaší kuchyni je, udržovat čistotu a mít důkladně uzavřené sypké potraviny, jako například mouky, strouhanky,...

Našli jste ve vašem šatníku mola nebo prokousanou díru ve vašem oblíbeném bavlněném svetru? Pravděpodobně máte ve skříni zabydleného mola šatního. Mol šatní je malý, drobný motýlek a má lesklá, stříbrná křídla. Ač je malý, dokáže nadělat velkou neplechu. Žraní oblečení mají na starosti housenky mola šatního, které požírají vlnu a keratin.

Na 100% hubení molů odbornou firmu 

Pozor, občas se používá výraz deratizace molů, což je chybně. Hubením hmyzu, tedy i molů, se zabývá dezinsekce

Chcete-li být důslední, neodkladně kontaktujte deratizační firmu ASD SERVIS, která vám jak s molem potravinovým, tak s molem šatním a dalším hmyzem, pomůže. Používáme speciální přípravky na likvidaci všelijakého hmyzu. Nezapomínejte, že některý hmyz je přenašečem závažných infekčních onemocnění.

Mol se z bytu do bytu může dostat pomocí šachty. Existuje celá řada babských rad, jak se molů zbavit, ale žádná není stoprocentně účinná, jako kontaktovat profesionální deratizační společnost.