Pro nezávaznou konzultaci nebo objednávku volejte 736 226 368.

Hubení štěnic

Provádíme odborné hubení štěnic

Služby poskytujeme v Praze a okolí. 

Probudili jste se s podivnými štípanci nebo jste našli v posteli a na dalším nábytku malé černé tečky? Pravděpodobně tedy máte doma štěnice. Při jakémkoliv podezření neváhejte a objednejte si služby naší deratizační firmy ASD SERVIS, která vám pomůže nebezpečného škůdce rychle a účinně zlikvidovat se 100% zárukou po třetí aplikaci insekticidů. Na hubení štěnic si pozvěte odborníky, svépomocí se jich zbavíte velice těžko. 

Poznali jste štěnice?

Máte zájem o nezávaznou konzultaci? Volejte na telefonní číslo 736 226 368.

Štěnice můžou působit neškodně a lidé si často myslí, že tyto parazity vyhubí sami pomocí volně prodejných insekticidů. Opak je ale pravdou. Štěnic se svépomocí nikdy nezbavíte, celou situaci můžete jenom zhoršit. Jestliže jste z Prahy, ohledně hubení štěnic k vám dojedeme do 2 hodin od zavolání.

Objednat hubení štěnic

Kontakt na hubení štěnic

Zbavíme vás štěnic během 3 zásahů 

Zapomeňte na repelenty, pastičky a další "zaručené" přípravky na hubení štěnic. Pokud se u vás doma vyskytly štěnice, neodkladně volejte naši deratizační firmu ASD Servis, která tento problém vyřeší za vás během 3 zásahů.

Naši specialisté k hubení štěnic používají kombinaci několika chemických látek ve formě postřiku a aerosolu. K dispozici mají insekticidy s vysokou koncentrací účinných látek a další prostředky, které nejsou běžně prodejné ani v lékárnách.

Jaké služby můžete očekávat:

 • diskrétní řešení situace,
 • osobní přístup,
 • po Praze příjezd do 2 hodin od zavolání,
 • 100% záruka po třetí aplikaci insekticidů.

Naše společnost se specializuje na DDD služby, které zahrnují deratizaci, dezinsekci a dezinfekci. V tomto oboru máme patnáctiletou zkušenost, naši zaměstnanci se soustředí na nadstandardní přístup ke všem klientům a pracují s kvalitním technickým vybavením. Mezi nejčastější zásahy, které pravidelně provádíme, patří právě likvidace štěnic.

Rovněž nabízíme hubení mravenců, švábůmolů a dalšího hmyzu. 

Jak poznáte, že máte doma štěnice?

Štěnice se obvykle vyskytují v prostorách, kde dochází k častějšímu střídání obyvatel. Jedná se například o ubytovny, nevyhýbají se však ani luxusním hotelům.

05: Hubení štěnic
Hubení štěnic na ubytovně

TIP: Jak vypadá štěnice a jak poznat kousnutí od štěnice?

Když na štěnice narazíte ve své domácnosti, nemějte obavy, že jste podcenili úklid a hygienu. Můžete si je totiž přivézt třeba v kufru z dovolené nebo na nábytku koupeném z druhé ruky. Pokud máte podezření, že vaši domácnost zamořily štěnice, kontaktujte nás a my vás rádi škůdců zbavíme.

04: Štěnice v posteli
Štěnice v posteli

Co můžete udělat před dezinsekcí štěnic?

Pokud jste na dezinsekci štěnic objednali naši firmu, máme pro vás pár rad, jak můžete celý proces urychlit a našim deratizátorům s hubením škůdců pomoci.

Základní opatření:

 • Vykliďte úložný prostor postele - deratizátoři je následně otáčejí a prostříkávají ze všech stran.
 • To samé proveďte s nočními stolky do dvou metrů od postele.
 • V zamořené místnosti zvyšte teplotu, rychleji se tak líhnou vajíčka.
 • Zkontrolujte lůžkoviny, matrace a konstrukce nábytku.
 • Důkladně vyluxujte, pytlík vyhoďte zabalený do igelitového pytle a hadici vypláchněte teplou vodou.
 • Ložní prádlo a oblečení vyperte na 60 °C.
 • Co nejde vyprat na vysokou teplotu, zmrazte na týden v mrazáku na -17 °C.

Jak probíhá hubení štěnic?

Po příjezdu proškoleného personálu vás seznámíme s veškerými informacemi o průběhu dezinsekce štěnic. Zásah provádíme většinou ráno, protože následujících 8 hodin nesmí být doma nikdo přítomen. Nemusíte se bát ani o vaše domácí mazlíčky. Prostředky, které při likvidaci štěnic používáme, jsou při dodržování pokynů zcela bezpečné!

Naši deratizátoři provádí hubení štěnic pomocí aplikace insekticidu. Existuje několik různých metod:

 • postřik reziduálním insekticidem,
 • injektáž insekticidu do štěrbin, prasklin a děr,
 • aerosol s dráždivou látkou na vyhnání štěnic z úkrytu. 
06: Hubení štěnic - aerosol
Hubení štěnic

Po osmi hodinách je nutné alespoň na 30 minut v místnostech řádně vyvětrat a udělat průvan. Dále se doporučuje si večer před spaním dát dvě prostěradla na sebe. Z důvodu propocení a kontaktu s chemickou látkou by totiž na kůži mohla vzniknout nepříjemná vyrážka.

Pokud vám někdo bude tvrdit, že dokáže zlikvidovat štěnice jedním zásahem, rozhodně mu nevěřte. Celý postup je nutné z důvodu líhnutí vajíček zopakovat třikrát, vždy v rozmezí 14 dní. Firma ASD Servis poskytuje po třech aplikacích 100 % záruku.

U nás se platí za každý zásah zvlášť, nebereme si peníze za tři aplikace dopředu!

První den po aplikaci můžete zaznamenat zvýšený pohyb štěnic. Není to ale důvod k panice, štěnice totiž vylézají přiotrávené ze svých úkrytů a můžete si jich proto více všímat. Již pátý den po zásahu byste měli cítit výrazné zlepšení, protože přípravek má v tu dobu nejvyšší účinnost.

Co dělat po zásahu?

Po zásahu platí tři hlavní pravidla - NEUKLÍZET, NELUXOVAT A NEVYTÍRAT. Aplikovaný přípravek byste tím zcela znehodnotili, naše práce by byla zbytečná a vaše peníze marně vynaložené. Uklidit můžete třináctý den před další návštěvou dezinsekce, čtrnáctý den přijedeme na druhou aplikaci. Stejná situace se bude opakovat i před aplikací třetí.

Po aplikaci postřiku byste měli spát v posteli, kde se štěnice vyskytují. Člověk při hlubokém spánku vylučuje oxid uhličitý a štěnice podle toho poznají, že mohou jít na večeři. Když však člověk oxid uhličitý nevylučuje, štěnice nemají důvod z úkrytů vylézat. To je ovšem potřeba proto, aby na sebe nabalily chemickou látku, zatáhly si ji do hnízda a zemřely.

Pokud tam spát nechcete, je třeba tuto skutečnost nahlásit našemu pracovníkovi předem. Za příplatek 400 korun přidáme speciální dráždivou látku, která se aplikuje po použití postřiku. Nafouknutí místnosti aerosolem štěnice vyžene z úkrytu.

Dejte STOP štěnicím

Pokud chcete mít chráněný domov a nerušený spánek, kontaktujte naši deratizační firmu ASD SERVIS. Volejte ihned na telefonní číslo +420 736 226 368.

Nejčastější zásah - ubytovna

Hubení štěnic v Praze

Víme, jak jsou např. štěnice v bytě nebo jakémkoli obydlí nepříjemné. V Praze k vám proto přijedeme do 2 hodin od zavolání.

Objednat hubení štěnic

Fotogalerie