Pro nezávaznou konzultaci nebo objednávku volejte 736 226 368.

Hubení švábů a jejich odborná likvidace

Trápí Vás švábi? Zajistíme jejich odborné hubení

V případě zájmu o konzultaci či nezávaznou kalkulaci nás neváhejte kontaktovat

Nejvíce jsou aktivní, když spíte, a také se o nich říká, že je nevyhubí ani výbuch jaderné bomby. O kom je řeč? Přece o švábech! Tito škůdci se vyskytují po celém světě a pro nejednu domácnost představují opravdovou noční můru. Zlikvidovat je totiž není vůbec jednoduché.

09: Hubení švábů na ubytovně

Švábi dokáží snadno přežít extrémní podmínky, proto rozhodně nedoporučujeme zbytečně plýtvat silami a vyhazovat peníze za supermarketové hubicí přípravky. Raději zavolejte naše odborníky z firmy ASD SERVIS, máme s hubením švábů 15 let zkušeností.

Objednat hubení švábů

Hubení švábů profesionály

Ačkoli lidé často hubení švábů nazývají deratizace švábů, tento pojem je zavádějící. Ve skutečnosti se jedná o dezinsekci švábů. Jelikož je o těchto škůdcích známé, že přežijí i extrémní podmínky, svépomocí se jich určitě nezbavíte. Při jednotlivém výskytu můžete vyzkoušet běžné insekticidní přípravky, ale vždy je lepší poradit se s odborníkem.

Pokud se domníváte, že se u vás doma pohybují švábi, nebo jste objevili známky jejich výskytu, doporučujeme kontaktovat naše specialisty. Přijedeme k vám v domluveném termínu a profesionálním okem usoudíme, jak je výskyt švábů závažný. Podle toho zvolíme nejrychlejší a nejefektivnější metodu, jak se švábů zbavit.

Rovněž nabízíme hubení štěnic, mravencůmolů a dalšího nežádoucího hmyzu. 

Jak probíhá dezinsekce švábů

(deratizace švábů je chybný výraz)

 • k monitoringu četnosti výskytu slouží lepová past na šváby,
 • hubení švábů provádíme pomocí specializovaných přípravků,
 • používáme chemické postřiky a gelové nástrahy,
 • naše metody jsou bezpečné pro vás i vaše domácí mazlíčky,
 • samotná likvidace hmyzu trvá zhruba 4-6 týdnů,
 • hubení švábů obvykle vyžaduje dva zásahy.

Gelové nástrahy slouží ke kompletní eliminaci hmyzí populace. Naši pracovníci gel opatrně nanáší do všech škvír, mezer a cestiček, kde se švábi pohybují a hledají potravu. Škůdci se na těchto místech otráví a poté uhynou ve svých úkrytech. Jelikož na jejich tělech poté hodují další švábi, postupně se tak otrávená látka rozšíří do celé kolonie.

Chemické prostředky, které slouží k hubení švábů, jsou také velmi účinné. Postřik se vždy provádí na místech pravděpodobného zdroje zamoření. Hubení nevítaného hmyzu navíc provádíme rychle, bezpečně a hlavně diskrétně. Zároveň vám poradíme i s tím, jak zabránit opětovné návštěvě švábů ve vašem bytě.

Po aplikaci specializovaných přípravků je nutné místnost nechat nejméně 8 hodin uzavřenou. Abyste šváby jednou provždy zlikvidovali, je nutné celý proces ještě 2x opakovat. Nejde totiž pouze o likvidaci dospělých jedinců a již vylíhnutých švábů, ale také jejich vajíček.

Hubení švábů v Praze? Kontaktujte nás! Společnost ASD SERVIS vás švábů zbaví!

Pro rychlé vyhubení švábů volejte 736 226 368!

08: Hubení švábů

V ASD SERVIS používáme k hubení švábů moderní vybavení a na jejich likvidaci dáváme zákazníkům 100% záruku po 3. aplikaci.

Jak poznáte, že se u vás zabydleli švábi

Výskyt švábů si většina lidí spojuje s neuklizenými starými byty, kde žijí lidé, kteří o svou hygienu příliš nedbají. Jestliže se však švábi usídlili i ve vašem obydlí, nemusí to hned znamenat, že jste nečistotní. Pokud je na místě dostatečně vlhko, šváb se totiž klidně přestěhuje i do čistého prostoru.

Máte podezření, že domácnost s vámi sdílí také několik nezvaných návštěvníků? Že se opravdu jedná o šváby, můžete zjistit podle několika signálů. Na podlaze a nábytku se pravděpodobně objeví výkaly podobné mleté kávě, a když se zaposloucháte, uslyšíte podivné tiché cvrlikání. Večer při rozsvíceném světle můžete lezoucího švába doma také snadno zahlédnout.

Výskyt švábů

Co dále signalizuje přítomnost švábů:

 • nepříjemný zápach v bytě,
 • mastné stopy,
 • zbytky svlečené kůže.

Švábi za lednicí

Škůdci totiž mohou znehodnotit vaše potraviny a jsou zodpovědní také za přenos různých bakterií, roztočů a zárodků nemocí, jako je tyfus, salmonela nebo třeba žloutenka. Pokud švába zahlédnete za bílého dne, stav zamoření je už více než alarmující. Neodkladně proto volejte naši firmu ASD SERVIS, která působí po celé Praze.

Mohou švábi kousat?

Švábi jsou všežravci, tudíž jedí jak rostliny, tak i maso. Když je v blízkosti jakákoliv jiná potrava, s největší pravděpodobností na člověka nezaútočí. V ojedinělých případech by to mohl udělat Šváb Americký, Šváb Australský nebo také Rus domácí. Pokud však přivoláte naši profesionální deratizační firmu dříve, než dojde k extrémnímu přemnožení, nemusíte mít žádné obavy.

 • Po celém světě lidé již identifikovali více než 3 500 druhů švábů, v České republice můžete potkat 5 druhů původních a 6 druhů zavlečených.
 • Švábi dávají přednost tmavým, chladným a vlhkým místům. Jejich výskyt poznáte podle přítomnosti trusu, podivného cvrlikání a nepříjemného zápachu.
 • K monitorování výskytu švábů slouží speciální lepové pasti, které se pokládají na místa, kudy tito škůdci běžně procházejí.
 • Hubení švábů se provádí za pomoci specializovaných chemických přípravků a gelových nástrah.

Objednat hubení švábů