Pro nezávaznou konzultaci nebo objednávku volejte 736 226 368.

Hubení myší

Zbavíme Vás myší a dalších hlodavců

Zajistíme jejich odbornou deratizaci. Zavolejte nám pro konzultaci na 736 226 368

Mít v bytě myši rozhodně není nic příjemného, jelikož vám tito drobní hlodavci svou přítomností mohou pořádně znepříjemnit každodenní život. Pokud jste tedy ve svém domově či jiném objektu zaznamenali typický nepříjemný zápach hlodavců, myší trus nebo rozkousané předměty a potraviny, neodkladně kontaktujte naši deratizační firmu ASD SERVIS. Zbavíme vás nezvaných návštěvníků jednou provždy.

Objednat hubení myší

04: Hubení myší kontakt

Hubení myši domácí

Můžete ji znát jako nevítaného hosta v domácnosti, hospodářského škůdce nebo dokonce jako drobné laboratorní zvířátko. Myš domácí (Mus musculus) patří mezi nejvýznamnější druhy myší z čeledi myšovití. Obvykle má krátkou šedou či žlutohnědou srst, její tělo dorůstá délky až 9 centimetrů a typický je pro ni také ocásek, který dosahuje stejné délky jako samotné tělo.

Tento drobný hlodavec je známý tím, že dobře šplhá, skáče i plave. Zejména v zimních měsících, kdy se myš domácí chce ukrýt před všudypřítomným mrazem a sněhem, se ráda zabydluje v českých domácnostech. Jedná se o všežravce, který sice preferuje rostlinnou stravu, ale když není zbytí, sežere prakticky vše, na co přijde. V našem případě jsme i viděli na půdě rodinného domu přes zimu sežrané lyžařské boty – zbyly jen kovové přezky a podrážka. A kromě toho se také neuvěřitelně rychle množí.

Jak přítomnost hlodavců v bytě poznáte?

 • všude se šíří typický myší zápach,
 • ozývají se zvuky lehkého škrábání,
 • potraviny, které se na místě nacházejí, jsou okousané,
 • na podlaze nebo za nábytkem se nachází černý trus podobný černé rýži,
 • v zasaženém objektu můžete najít také okousané trubky, izolace a nábytek.

Proč jsou myši nebezpečné?

Ačkoliv by se tito drobní hlodavci mohli některým lidem zdát roztomilí, jakmile je objevíte ve svém bytě, provozovně či ubytovacím zařízení, je třeba mít se na pozoru. Myši jsou totiž známé tím, že roznášejí vysoce infekční choroby, jako je například salmonelóza, leptospiróza či tularémie.

Naše společnost řeší i hubení potkanůhrabošů a dalších hlodavců

Chcete se hlodavců rychle zbavit? Kontaktujte ASD SERVIS na 736 226 368!

A jak se můžete některým z těchto nebezpečných onemocnění nakazit? Stačí jakýkoliv nechtěný kontakt s myší, jejím trusem nebo močí. Jakmile se u vás tito hlodavci přemnoží, je proto nutné co nejrychleji kontaktovat profesionály, kteří provedou deratizaci myší rychle, bezpečně a hlavně účinně.

TIP: Jak se rychle zbavit myší?

Deratizace myší

Lámete si hlavu s tím, jak zlikvidovat myši v domě, ve sklepě, v garáži nebo na zahradě? Hubením myší a dalších hlodavců se zabývá proces s názvem deratizace. Provádí se zejména v obytných prostorách, které užívají lidé, domácí mazlíčci nebo hospodářská zvířata, v některých případech je však možné uskutečnit ji také ve volné přírodě. Deratizace myší se provádí především za účelem zabránění velkým ekonomickým škodám a ochrany lidského zdraví i majetku. V závislosti na prostředcích, které se k likvidaci hlodavců používají, můžeme rozlišit několik druhů deratizace. Je to:

 • Deratizace mechanická - pomocí pastí a technických prostředků.
 • Deratizace chemická - pomocí jedů, které se nazývají rodenticidy.

04: Deratizační pasti na hubení myší

Jak často by se měla deratizace provádět?

Jelikož se myši velice rychle množí, měli byste myslet především na prevenci. Tu je dobré provádět v pravidelných cyklech, a to nejlépe dvakrát ročně (jaro a podzim) nebo čtyřikrát ročně, pokud jde o potravinářská či zemědělská zařízení. Proč je to důležité? Preventivní deratizace myší zabraňuje rozšíření nežádoucího druhu, který může ohrozit vaše zdraví i majetek. Čím dál častěji se bohužel setkáváme s tím, že lidé prevenci hubení myší podceňují a deratizační firmy volají až v momentě bezprostředního nebezpečí, kdy je na prevenci příliš pozdě. Pokud došlo ve vašem objektu k akutnímu přemnožení hlodavců, na místě je jednorázová ohnisková likvidace myší. Ta se provádí v místech největšího výskytu hlodavců a její účinek se obvykle projeví během několika dní.

Odborná likvidace myší u ASD SERVIS

Ať už máte zájem o preventivní opatření proti hlodavcům nebo si nevíte rady, jak vyhubit myši, které se najednou nekontrolovatelně přemnožily ve vašem příbytku, kontaktujte naše odborníky z firmy ASD SERVIS. Specializujeme se na likvidaci hlodavců a ohledně hubení myší v domě, ve sklepech bytů i v různých provozovnách máme dlouholeté zkušenosti.

V jakých prostorách nejčastěji myši hubíme?

 • v obytných domech a bytech,
 • ve sklepních prostorách,
 • v garážích a technických místnostech,
 • v potravinových provozech,
 • ve veřejných komplexech,
 • v hotelových a dalších ubytovacích zařízeních.

Pokud jste ve vašem objektu zaregistrovali myší trus, rozkousané potraviny nebo podobně poškozený nábytek, kontaktujte naše profesionály z ASD SERVIS. Odborný zásah deratizace myší v Praze i jiných lokalitách poskytujeme domácnostem i větším firmám. Navíc všem zákazníkům garantujeme rychlé řešení problému, diskrétní jednání a 100% záruku.

Jak hubení myší provádí naši pracovníci?

Jakmile si objednáte deratizaci hlodavců u ASD SERVIS, na místo v domluveném termínu dorazí náš vyškolený pracovník, odborným okem zhodnotí vážnost zamoření objektu a následně navrhne nejlepší řešení vašeho problému. Při likvidaci hlodavců se samozřejmě vždy soustředíme především na bezpečnost, ale zároveň dbáme na to, aby byla deratizace ekologická a humánní. Deratizace myší se obvykle provádí prostřednictvím pokládání speciálních nástrah, které se označují jako deratizační staničky. Jedná se o uzavřené boxy s návnadou, do nichž se myši chytí a odkud už poté nemohou uprchnout. Staničky jsou navíc uzamykatelné, takže se do nich nedostanou děti ani domácí mazlíčci.

Hubení myší v Praze a okolí

Výskyt myší a dalších menších či větších škůdců se samozřejmě týká také našeho hlavního města. V Praze je deratizace hlodavců zaměřená především na potkany a myši domácí. Tito nevítaní návštěvníci ohrožují domácnosti, ale také potravinové provozy a další pracoviště tím, že kolem sebe roznášejí různé choroboplodné zárodky. Na hubení myší v Praze se však soustředíme nejen všude tam, kde mohou na člověka přenést závažné infekční nemoci, ale také na místech, kde hlodavci ničí okolní majetek. Navíc garantujeme příjezd do 2 hodin od zavolání a poskytujeme zákazníkům 100% záruku na naše služby.

Máte zájem o likvidaci myší nebo jiných hlodavců? Zavolejte nám na 736 226 368!

 • Myš domácí dobře šplhá, skáče i plave. Zejména v zimních měsících si hledá úkryt v lidských obydlích a na přítomnost člověka ve své blízkosti si rychle zvykne.
 • Myši jsou nebezpečné především tím, že roznášejí vysoce infekční choroby. Kromě toho také okusují lidské potraviny a mohou se pustit také do nábytku, kabelů a izolací.
 • Deratizace je proces likvidace myší a dalších hlodavců. V poslední době nejčastěji řešíme hubení potkanů. Může být mechanická (pomocí pastí) a chemická (pomocí rodenticidů), nebo se provádí pomocí dalších metod, například za využití přirozených nepřátel.
 • Zkušení deratizátoři z ASD SERVIS likvidaci myší nejčastěji provádí v obytných domech a bytech, ve sklepních prostorách, v garážích, v potravinářských provozech nebo také v ubytovacích zařízeních.
 • K hubení myší používají naši odborníci speciální nástrahy, které se označují jako deratizační staničky. Tento způsob je ekologický a humánní.

Fotogalerie