Pro nezávaznou konzultaci nebo objednávku volejte 736 226 368. V Praze dojezd do 2 hodin.

Hubení vos

Trápí Vás vosy a potřebujete se jich zbavit? 

Zavolejte nám na 736 226 368 pro konzultaci a nezávaznou kalkulaci. Přejít na kontakty

Našli jste na zahradě či v domě vosí hnízdo? Nebo se u vás usídlily sršně? Důležité je takovou situaci nepodcenit, i jediná vosa nebo sršeň může představovat zdravotní riziko. Jejich píchnutí totiž způsobuje silnou bolest a otoky, pro alergiky může být až smrtelné. Zavolejte proto naši odbornou firmu ASD SERVIS, která hnízdo u vás doma bezpečně zlikviduje.

Objednat hubení vos

Hubení vos přenechte odborníkům

Pokud se vosy usídlí v blízkosti vašeho obydlí, měli byste se mít na pozoru. Často se totiž stává, že na drobný hmyz ve vysoké trávě někdo šlápne, vosu můžete nedopatřením polknout společně s kusem ovoce či sladkým nápojem, nebo děti při svých hrách nechtěně vyruší celý roj a vosy tak vyprovokují k útoku. Proto je nutné jednat co nejrychleji a vos se urychleně zbavit.

Mnozí lidé se domnívají, že likvidaci vosího hnízda zvládnou sami. Takové řešení však rozhodně nedoporučujeme! Vosí kolonie může čítat více než 2 000 jedinců a jakýkoliv neodborný zásah do jejich hnízda je velice nebezpečný. Pokud jste navíc alergičtí na vosí jed, neměli byste s tímto hmyzem vůbec přijít do kontaktu, protože likvidace vos by pro vás v takovém případě mohla být i smrtelná.

06: Hubení vos kontakt

Profesionální hubení vos a vosích hnízd

Jak zlikvidovat vosy snadno a rychle? Pokud vám známí budou radit, abyste zavolali na pomoc hasiče, raději si to dobře rozmyslete. Ti vás totiž vos mohou zbavit pouze ve chvíli, kdy se hnízdo nachází na veřejném prostranství nebo bezprostředně ohrožuje váš život.

Včas kontaktujte odborníky, než vosy někoho napadnou!

Chcete se vos bezpečně zbavit? Nejlepším řešením je tedy objednat si odbornou firmu, která nejlépe ví, jak na vosy vyzrát. Profesionální pracovníci přijedou k vám domů, zhodnotí situaci a likvidace vosího hnízda proběhne rychle a zcela bezpečně. Lidé tento zákrok někdy nazývají deratizace vos, ve skutečnosti se však jedná o dezinsekci.

Jak probíhá likvidace vos našimi profesionály

Pokud jste si na likvidaci vos ve vašem domě či jiném objektu objednali naši deratizační firmu ASD SERVIS, udělali jste dobře. Specializujeme se jak na hubení vos v domě, tak na jejich likvidaci na okolních pozemcích. Po prvním ošetření našimi odborníky u nás máte navíc na likvidaci vos 100% záruku.

Volejte ihned na telefonní číslo 736 226 368 - přijedeme do 2 hodin!

Naše deratizační firma ASD SERVIS spolupracuje se zákazníkem s cílem zajistit dobrý průběh a výsledek. Po telefonické konzultaci naši pracovníci ve vybraném termínu navštíví zamořený dům a po důkladné prohlídce zhodnotí celkový stav napadení objektu vosami.

Před zásahem

 • Pokuste se zjistit, kde se nachází vosí hnízdo nebo kudy vosy létají do vašeho domu
 • Umožněte našemu profesionálnímu pracovníkovi přístup do domu či na zahradu
 • S předstihem informujte pracovníka, pokud se hnízdo nachází ve větších výškách nebo na nedostupných místech

Podle závažnosti situace vám poté navrhneme ten nejlepší způsob likvidace vos a samozřejmě vás seznámíme také s orientační cenou za požadovaný zákrok. Hubení vos trvá zhruba 30 minut, pokud je však hnízdo velké nebo špatně dostupné, může zabrat i více času.

Našli jste vosí hnízdo? Více informací na likvidace vosího hnízda

Postup při hubení vos

 • Hubení vos se často provádí večer nebo brzo ráno, kdy jsou vosy méně aktivní
 • Informujeme vás o všech prováděných úkonech a pravidlech, která je třeba dodržovat
 • Naši pracovníci myslí na bezpečnost a vždy používají speciální ochranné oblečení
 • K hubení vos používáme osvědčené profesionální přípravky
 • Místa výskytu vos ošetříme insekticidními postřiky
 • Dodáme a také nainstalujeme speciální návnady a lapače

Hubení vos je pro naši firmu ASD SERVIS zpravidla jednorázovou záležitostí. Po zásahu není nutné dodržovat žádná speciální opatření, dejte si však pozor na uhynulé vosy a bezprostředně po zákroku na daném místě raději nechoďte naboso.

Pro rychlé vyhubení vos volejte 736 226 368

 • Vosy jsou menší než sršně, dosahují maximální délky 1,5 centimetru a mají černožlutě pruhované zadečky.
 • Vosy si svá hnízda budují z papírovité hmoty vytvořené ze starého dřeva. Nejčastěji je najdete v zemi, na stromech, pod střechou či v dutých prostorách.
 • Neodborný zásah do vosího hnízda je velmi nebezpečný, můžete hmyz vyrušit a vyprovokovat k útoku.
 • Na likvidaci vosího hnízda si pozvěte odbornou firmu, která vás tohoto nepříjemného hmyzu rychle a účinně zbaví.

Objednat hubení vos