Pro nezávaznou konzultaci nebo objednávku volejte 736 226 368. V Praze dojezd do 2 hodin.

Ceník deratizacedezinsekce

Služby se zárukou

Postaráme se o domácnosti i firmy

Vážení zákazníci, ceny jsou orientační na rok 2024 a odvíjí se podle velikosti, náročnosti a stupně zamoření. 

Doporučujeme zavolat nám na +420 736 226 368přesnou cenu vypočítáme po konzultaci nebo osobní prohlídce.

Cenová kalkulace je nezávazná a zdarma. Jsme neplátci DPH.

Dezinsekce (hubení hmyzu) 
Štěnice Nezávazná konzultace od 1.050,-    
Šváb, rus Nezávazná konzultace  od 950,-    
Blecha Nezávazná konzultace  od 1.000,-    
Octomilka Nezávazná konzultace  od 1.050,-    
Vosa Nezávazná konzultace  od 1.700,-    
Sršeň Nezávazná konzultace  od 1.700,-    
Mravenec Nezávazná konzultace od 850,-    
Moucha Nezávazná konzultace  od 900,-    
Deratizace
   
Myš (plastová stanice uzamykatelná) Nezávazná konzultace 280,- / 1 ks    
Potkan (plastová stanice uzamykatelná) Nezávazná konzultace 499,- / 1 ks    
Dezinfekce
Zásah Nezávazná konzultace  od 900,-    
Ostatní služby        
Vyklízení* Nezávazná konzultace  Individuálně    
Sanace bytu po zemřelém (dle stupně zamoření)* Nezávazná konzultace  od 8.000,-    
         
* s ohledem na specifické práce doporučujeme nejdříve konzultaci. Zavolejte nám na 736 226 368
Výjezd technika a dopravné
Praha zakázka od 2.000,- Kč doprava a servis zdarma
Praha zakázka pod 2.000,- Kč 800,-
mimo Prahu zakázka od 2.000,- Kč 10 Kč / km
mimo Prahu zakázka pod 2.000,- Kč 800,- + 10,- / km
doplnění deratizace   1350,- + 130 Kč / nástraha
2. a další kontrola   1350,- + 130 Kč / nástraha
úklid uhynulých kusů, dezinfekce   450,- / ks
Nejsme plátci DPH

OBJEDNAT SLUŽBY

Orientační ceny nejžádanější služeb

Cena hubení štěnic

Objednali jste si u naší firmy profesionální desinsekci štěnic a zajímá vás, jak bude tento zákrok probíhat? Naši proškolení pracovníci se soustředí na bezpečnost práce, používají kvalitní technické vybavení a po prohlídce zamořeného objektu s vámi proberou všechny důležité informace včetně metody, kterou pro likvidaci nevítaného hmyzu zvolí.

Hubení štěnic obvykle provádíme brzy ráno, protože následujících 8 hodin by se na ošetřeném místě neměl nikdo pohybovat. Zákrok je možné provést pomocí několika různých metod, které zahrnují postřik reziduálním insekticidem, injektáž insekticidu do děr a prasklin a také aplikaci aerosolu s dráždivou látkou. Jelikož není možné zbavit se štěnic za jeden den, je nutné aplikovat chemickou látku třikrát, a to pokaždé v rozmezí 14 dnů.

Cena za profesionální likvidaci štěnic zahrnuje:

  • Konzultaci s proškoleným personálem
  • Informování zákazníka o průběhu dezinsekce
  • Aplikaci speciálního insekticidu
  • Příjezd po Praze do 2 hodin od zavolání

Cena hubení štěnic se pohybuje zhruba od 1.050,- korun za jeden zásah. Jestliže si objednáte likvidaci štěnic u naší firmy, za každou aplikaci insekticidů budete platit zvlášť. Navíc vám nabízíme 100% záruku vrácení peněz, pokud by ani závěrečný zákrok nebyl úspěšný.

Cena hubení vos a sršní

Lidé si často myslí, že zvládnou sršní nebo vosí hnízdo zlikvidovat svépomocí. Takové řešení ale rozhodně nedoporučujeme, protože hubení tohoto hmyzu je velice náročně a zároveň i extrémně nebezpečné. Pokud si na likvidaci vos a sršní objednáte naši odbornou firmu ASD Servis, nebudete litovat. Zbavíme vás obtížného hmyzu rychle, účinně a hlavně bezpečně.

Hubení vos a sršní se obvykle provádí ve chvíli, kdy je hmyz méně aktivní, což je obvykle brzo ráno nebo pozdě večer. Naši pracovníci vždy nejprve seznámí zákazníka s tím, jak bude celý úkon probíhat. K samotné likvidaci škůdců používají profesionální insekticidy, které jsou šetrné k lidem, zvířatům i okolnímu prostředí. Zároveň kladou důraz na veškeré hygienické normy a předpisy.

Z čeho se skládá cena dezinsekce vos a sršní?

  • konzultace s naším odborným pracovníkem,
  • informace o prováděných úkonech a pravidlech, která je třeba dodržovat,
  • aplikace insekticidního postřiku na postižená místa,
  • instalace speciálních návnad a lapačů.

Jaká je u likvidace vosího hnízda cena? Cena dezinsekce vos se pohybuje od 1.450,-. Hubení tohoto hmyzu představuje pro firmu ASD Servis jednorázovou záležitost a po zásahu není nutné dodržovat žádná speciální opatření. Zákazníci by však měli dávat pozor na uhynulé vosy a bezprostředně po zákroku na ošetřeném místě nechodit naboso. A kolik stojí likvidace sršního hnízda? Cena se stejně jako u hubení vos pohybuje zhruba od 1.450,- Kč + doprava.

Cena deratizace

Deratizace je proces hubení a omezování výskytu všemožných hlodavců, jako jsou třeba myši, potkani nebo hraboši. Nejčastěji se provádí v obytných domech, v různých sklepních prostorách, hospodářských staveních, prodejnách a restauračních zařízeních nebo také ve větších veřejných komplexech. Důvodem je ochrana lidí a jejich zdraví, jelikož škůdci mohou přenášet různá infekční onemocnění a způsobit velké ekonomické škody.

V prostorách, kde se hlodavci rychle přemnožili, se používá jednorázová ohnisková deratizace, při které se účinek projeví obvykle během několika dní po zákroku deratizátorů. Větší ochranu však poskytuje pravidelná deratizace, jež se využívá hlavně v potravinářských a zemědělských zařízeních jako preventivní opatření proti výskytu nevítaných návštěvníků. Co se týče celoplošné deratizace, ta je určená k ochraně většího území, jako jsou sídliště, sklady nebo průmyslové objekty.

Deratizace se provádí pomocí několika různých metod. Při chemické deratizaci odborníci využívají speciální jedy, které se označují jako rodenticidy. Pokud jde o mechanický zákrok, používají se odchytové nebo nástrahové pasti na hlodavce s trvanlivými návnadami.

Jestliže jste si objednali deratizační služby u naší firmy, přesnou cenu deratizace vám vypočítáme po konzultaci a osobní prohlídce zamořeného objektu. Jedna plastová uzamykatelná stanice určená k hubení potkanů stojí 499 korun, zatímco cena stanice pro likvidaci myší je 280 korun