Pro nezávaznou konzultaci nebo objednávku volejte 736 226 368.

Dezinfekce kurníku

Odborná dezinfekce kurníku 

Slepičí kurník je potřeba udržovat v adekvátní čistotě. Klíčovou zárukou úspěchu je správná dezinfekce. A tu vám můžeme poskytnout s naší společností ASD Servis. Používané dezinfekční přípravky jsou zdravotně nezávadné a dezinfekce provedená naší firmou je rychlá a bezpečná.

Kdy kurník dezinfikovat a jak zatočit se čmelíkem?

Pořídili jste kurník „z druhé“ ruky nebo začínáte chovat znovu ve starém kurníku? Doporučujeme jej důkladně vydezinfikovat. Některé mikroorganismy mají schopnost přežívat v prostředí velmi dlouhou dobu. Kontaktujte specialisty na dezinfekci, kteří se o to postarají. 

Našli jste v kurníku čmelíka kuřího? Bohužel to je pro chovatele špatné znamení. Čmelík kuří je drobný agresivní roztoč, který napadá drůbež nebo ptáky. Čmelík z vašich spících slepic vysaje krev a můžou poštípat například při sbírání vajíček i vás. Mimo snížení snášky mohou čmelíci vaše slepičky nakazit ptačí cholerou a vyčerpat je k smrti.

Nejvíc se čmelíkům daří ve spárách dřevěných kurníků a dalších úkrytech pod hřadem. Doporučujeme jednat co nejrychleji, protože se tento drobný parazit dovede množit velmi rychle a tak vám nezbude nic jiného, než kontaktovat odbornou firmu na deratizaci.

V čem je lepší nechat vaše starosti na nás?

  • jsme tým odborníků na danou problematiku,
  • nabízíme rychlé řešení situace,
  • provedeme odborný úklid a dezinfekce,
  • disponujeme moderním a funkčním vybavením a prostředky.
  • působíme po celé Praze a okolí

Nejjednodušší recept jak se vyvarovat tomu, aby se u vás čmelíci neobjevili, je prevence. Volejte +420 736 226 368.