Pro nezávaznou konzultaci nebo objednávku volejte 736 226 368.

Dezinfekce půdy

Dezinfekce půdy v Praze a okolí

Vlhký dům zničí stavbu i Vás. Zpozorovali jste na Vaší půdě plíseň? Nezapomeňte, že plísně způsobují různé infekce, alergie a závažná onemocnění a proto doporučujeme jednat okamžitě! Jsme společnost s dlouholetou praxí specializující se na dezinfekci půdních a jiných prostor. 

Dezinfikujeme půdy, které jsou zatížené např. nesprávným způsobem užívání. 

Proč dezinfikovat s naší firmou?

  • Naše firma aplikuje účinné a bezpečné postřiky k usmrcení mikrobů
  • Používáme zdravotně nezávadné postupy
  • Zaručujeme profesionální přístup vyškolených odborníků
  • Dojezd na místo dezinfekce do 2 hodin od zavolání 

Dezinfekce půdních prostor například při likvidaci holubů, je v tomto případě nezbytná. Holubi jsou totiž pohromou pro alergiky a přenašeči parazitů. Víte, že na půdě dokážou nashromáždit až jeden metr trusu? Deratizační firma ASD Servis také zlikviduje případné uhynulé ptáky, neváhejte se na nás obrátit.

Víte, že plísně vylučují těkavé látky, které silně dráždí sliznice dýchacího ústrojí i očí a vyvolávají bolesti hlavy?

Akutní dezinfekce se provádí několikrát za sebou v určitém časovém intervalu. Důsledně varujeme před prováděním dezinfekce vlastními silami! Raději kontaktujte odbornou firmu, která je na tuto práci specializovaná (má ochranný oblek a je patřičně vybavena).

Jak správně pečovat o půdu?

Pokud ve svém domě máte půdu, tak jistě víte, že o ni musíte pečovat stejně, jak o ostatní místnosti ve vašem domě.  Jak o půdu pečovat? Ať jste ten typ člověka, který na půdě schraňuje nábytek a starožitnosti nebo v ní chce bydlet, ošetření pomocí dezinfekce je jistě na místě. O půdu byste měli pečovat jako o každý jiný prostor ve svém domě. Pravidelně ji větrejte a uklízejte. Pokud máte na půdě vlhko, rychle se tak může stát, že se vám vytvoří nežádoucí plíseň. Pokud plíseň bude již ve větší míře, těžce se jí zbavíte. V tomto případě pak doporučujeme se obrátit na odborníky společnosti ASD Servis, kdy vám rádi profesionálně a rychle pomůžeme.

Odborným provedením dezinfekce zabráníme vážným zdravotním problémům
Dezinfekce od naší firmy se 100% zárukou
Dezinfekce je prokázaně nejúčinnější z rukou odborníka!

Volejte ihned 736 226 368 - v Praze příjezd do 2 hodin