Hubení potkanů

Pokud máte s potkany problém a našli jste ve Vašem objektu například potkaní trus, neváhejte kontaktovat naši deratizační firmu, která Vám s proškoleným personálem pomůže potkany vyhubit. Společnost ASD SERVIS má v tomto oboru bohaté zkušenosti a přesně ví, jak se hlodavců zbavit. Likvidace potkanů provedená naší firmou je rychlá a bezpečná.

Kde potkana potkáme?

Potkani žijí na vlhčích místech, například v přízemí a sklepních prostorách budov nebo kanálech. Nejčastěji je zahlídnete mimo hnízdo při hledání potravy.  

Jak potkana poznáme?

Potkan je velký myšovitý hlodavec, často zaměňovaný s krysou. Má ocas kratší než tělo, menší uši a tupější čenich.  Dávejte si pozor, tento nenápadný hlodavec přenáší infekční nemoci a zanechává znatelné škody na majetku a potravinách.

Jak postupujeme při likvidaci potkanů?

Pokud kontaktujete naši společnost s prosbou o hubení potkanů, přijedeme v termínu s Vámi domluvený a prověříme zasažený objekt. Následně dodané nástrahy tzv. staničky, položíme na vybraná a schválená místa a v období prvních dvou týdnů třikrát doplníme návnadu a odstraníme zlikvidované hlodavce. Důsledně varujeme před prováděním likvidace potkanů vlastními silami! Potkani jsou silnější, útočnější dravější a také odolnější než krysy.

Víme nejen jak vyhubit potkany, ale i ostatní škůdce! Kontaktujte nás na čísle +420 736 226 368.