Pro nezávaznou konzultaci nebo objednávku volejte 736 226 368. V Praze dojezd do 2 hodin.

Hubení krtků

Profesionální hubení krtků v Praze - 736 226 368

Zamořili krtci vaši zahradu, pole nebo sad? Víme, jak se jich zbavit! Na krtky se vztahuje ochranný zákon, proto byste se do likvidaci těchto hmyzožravců neměli sami pouštět. Svěřte svůj pozemek do péče deratizační firmy ASD SERVIS, která působí po celé Praze a okolí. 

Jak rozeznat, zda máte na zahradě krtka?

Krtka si lidé ve většině případů spletou s hryzcem či hrabošem. Krtek na rozdíl od ostatních tvoří největší hromádky a zeminu spíše kypří. Hraboš je vzhledem podobný myši a zanechává často množství malých děr. Hryzce poznáte tak, že je podstatně větší než hraboš a nejčastěji se zdržuje blízko vod.

Jakmile začne zahrádkářům sezóna, mají jisté obavy o svůj trávník a úrodu. Jsme firma s letitou zkušeností a víme, jak se krtků zbavit. Krtek na zahradě se tak stane minulostí.

Odborné hubení krtků

Krtek není nebezpečné zvíře, přesto chápeme, že milovníky zahrad rozhodně nepotěší. Vyhubení krtka, nebo jeho vypuzení je závislé na mnoha faktorech, proto Vás pro odbornou prohlídku prostoru navštívíme a zajistíme co nejefektivnější postup, jak krtka zlikvidovat.

Pokud Vás krtci otravují, neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle +420 606 268 268  a my Vás krtků rádi a humánně zbavíme.

Krtek, co se týče nebezpečí nepředstavuje pro nás žádné riziko, ale dokáže každému vášnivému zahrádkáři způsobit nenávratné škody. Deratizační firma ASD SERVIS Vám pomůže se krtků zbavit humánním způsobem.

Můžete krtka na své zahradě zabít, aniž byste porušili zákon?

Odpověď je jednoduchá – NEMŮŽETE.  Krtka se týká zákon na ochranu zvířat proti týrání pod pokutou až 50 tisíc korun.

Vyhubení krtka, nebo jeho vypuzení je závislé na mnoha faktorech. Kontaktujte deratizační firmu ASD SERVIS, která Vám s hubením škůdce pomůže.

Jak poznám krtka?

Jak vlastně takový krtek vypadá? Krtek má válcovité tělo pokryté černou srstí, velké přední nohy a na hlavě vyniká pouze růžový rypákovitý čenich. Jak již bylo řečeno, krtek dokáže na Vašem pozemku nadělat velkou neplechu, například „vyzdobením“ krtinami.

Chcete zahradu bez děr a krtinců? Postaráme se o to! Náš zkušený deratizátor rozebere danou situaci a stanoví, jak závažný je problém. Poté vyhodnotí metodu, kterou bude krtek vyhuben.

Proč si vybrat právě nás?

Naše firma má v tomto oboru mnoholetou zkušenost s pozitivním výsledkem. Přijedeme na místo do 2 hodin od zavolání. Zaručujeme rychlou a bezpečnou deratizaci.

Krtek na zahradě se stane minulostí