Pro nezávaznou konzultaci nebo objednávku volejte 736 226 368. V Praze dojezd do 2 hodin.

Myši - jejich popis, čím se živí a způsob hubenílikvidace

Trápí Vás myši a potřebujete se jich zbavit?

Pokračujte na hubení myší nebo rovnou volejte na 736 226 368.

Myš domácí

Myš domácí - latinský název Mus musculus je nejvýznamnější druh myši z čeledi myšovití.

Jak myš domácí vypadá?

Myš je pokryta krátkou srstí v světle hnědé nebo šedo hnědé barvy a váží okolo 12 až 30 g. Tento drobný škůdce může dorůst do velikosti 20cm od nosu po špičku ocasu.

Jak zjistím, že mám doma myš?

Myši jsou obyčejně aktivní ve večerních hodinách a tam kde jsou myši, je i jejich trus. Myší trus je 3 až 6 mm dlouhá fazolka a zanechávají ho téměř všude, kde se hlodavec pohybuje. Mezi sebou a dalšími hlodavci hraje důležitou komunikační roli moč. Hlodavci jí označují své teritorium, na které lákají samice a varují ostatní samce. Moč má velmi zřetelný zápach.

Čím se myš živí?

Myš domácí je všežravec. Většinou vyhledává potravu večer nebo v noci a dává přednost rostlinné stravě. Konzumuje semena, lidské potraviny a obilná semena. Pokud má hlad, žere i věci, u kterých byste to nečekali.

V čem je nebezpečná?

Když se řekne myš, vybavíte si hned roztomile vypadajícího hlodavce z pohádek a animovaných seriálů? Myš ve skutečnosti patří mezi nebezpečné škůdce, od kterých se můžete nakazit vážnou nemocí.

Jaké nemoci myši přenášejí a jak se mohu nakazit?

Myši přenášejí nemoci jako je salmonelóza, leptospiróza, tularemie a další. Nakazit se můžete z jejich trusu, moči nebo třeba pouhým fyzickým kontaktem.

Hlodavec také způsobuje značné škody v místech, kde najde větší množství potravy. Tedy nejčastěji v domácnostech a potravinářských provozech, kde může potraviny sežrat nebo znehodnotit svým trusem a močí.

Hubení a likvidace myší

Objevily se u Vás v domě či v jiném objektu, myši? Odborný výraz pro jejich likvidace je deratizace. Jsme firma ASD SERVIS specializující se na hubení myší a jiných drobných hlodavců. Kontaktujte naší společnost pomocí telefonu 736 226 368 a pomůžeme Vám se jich úspěšně zbavit.