Hubení myší

Tento drobný hlodavec – myš domácí, dobře šplhá, skáče a plave. Zájmena v zimních měsících, kdy se chce myš skrýt před mrazem, obývá české domácnosti. Myši roznášejí nebezpečné vysoce infekční choroby a tak je potřeba tohoto hlodavce vyhubit včas, jelikož se myš rychle množí a dokáže během jedné noci nadělit mnoho škody, například rozkousáním majetku.

Jsme firma ASD SERVIS specializující se na hubení myší a jiných drobných hlodavců. Odborný zásah deratizace myší v Praze poskytujeme domácnostem i firmám. Pokud jste ve Vašem objektu zaznamenali myší trus nebo rozkousané potraviny či nábytek, neodkladně volejte deratizační firmu, která s vyškolenými profesionály s moderním vybavením pomůže myši zlikvidovat.

Jak hubení myší provádíme?

Pokud jste si všimli výskytu myší ve Vašem objektu, kontaktujte nás pomocí telefonu. Vyškolení odborníci k Vám v domluveném termínu přijedou a odborným okem vyhodnotí situaci. Deratizace myší se provádí pokládáním nástrah tzv. staniček, kam se myš lapí a již není cesty zpět. Deratizace je ekologická a humánní, prováděná proškoleným personálem.

Jak často by se měla deratizace provádět?

Nedoporučujeme podceňovat prevenci. Radíme Vám preventivní deratizaci myší provádět dvakrát do roka. Proč je prevence důležitá? Zabraňuje rozmnožení nežádoucího druhu. Bohužel se čím dál častěji setkáváme s tím, že lidé prevenci hubení myší podceňují a deratizační firmy volají až v momentě bezprostředního nebezpečí.

Hubení myší v Praze

V Praze se deratizace hlodavců týká především potkanů a myši domácí. Tito hlodavci můžou v domácnostech a na pracovištích ohrožovat okolí nákazou. Na hubení myší v Praze se soustředíme všude tam, kde mohou přenést na člověka závažné infekční nemoci a kde ničí majetek.

V jakých prostorách nejčastěji hubíme?

  • ve sklepech domů
  • v garážích a technických místnostech
  • v potravinářských provozech
  • ve veřejných komplexech
  • v hotelových a dalších ubytovacích zařízeních

Máte zájem o naše služby? Zavolejte nám na 736 226 368.

Působíme v celé Praze a okolí.