Hubení myší

Tento drobný hlodavec – myš domácí, dobře šplhá, skáče a plave. Zájmena v zimních měsících, kdy se chce myš skrýt před mrazem, obývá české domácnosti. Myši roznášejí nebezpečné vysoce infekční choroby a tak je potřeba tohoto hlodavce vyhubit včas, jelikož se myš rychle množí a dokáže během jedné noci nadělit mnoho škody, například rozkousáním majetku.

Jsme firma ASD SERVIS specializující se na hubení myší a jiných drobných hlodavců. Odborný zásah deratizace myší v Praze poskytujeme domácnostem i firmám. Pokud jste ve Vašem objektu zaznamenali myší trus nebo rozkousané potraviny či nábytek, neodkladně volejte deratizační firmu, která s vyškolenými profesionály s moderním vybavením pomůže myši zlikvidovat.

Jak hubení myší provádíme?

Pokud jste si všimli výskytu myší ve Vašem objektu, kontaktujte nás pomocí telefonu. Vyškolení odborníci k Vám v domluveném termínu přijedou a odborným okem vyhodnotí situaci. Deratizace myší se provádí pokládáním nástrah tzv. staniček, kam se myš lapí a již není cesty zpět. Deratizace je ekologická a humánní, prováděná proškoleným personálem.

Máte zájem o naše služby? Zavolejte nám na 736 226 368.

Působíme v celé Praze a okolí.