Nabídka deratizace pro domácnosti i firmy

Vyřešíme Váš problém s hlodavci

 1. Potřebuji deratizaci
 2. Co je deratizace a jaké jsou metody
 3. Nejčastěji deratizovaná místa

Deratizace od ASD Servis

Jsme deratizační firma s působením v Praze a okolí. Rádi Vám poskytneme nezávaznou konzultaci a kalkulaci. Neváhejte nás kontaktovat na 736 226 368.

Deratizace je proces hubení či omezování výskytu různých hlodavců, jako jsou například a nejčastěji:

Provádíme též odchyt kun

Nejčastěji se deratizace provádí v obytných domech či bytech, dále v různých sklepních prostorách, hospodářských staveních a méně také ve volné přírodě.

Likvidace hlodavců se provádí především z důvodu ochrany lidského zdraví, jelikož tito škůdci mohou přenášet různá infekční onemocnění, ale také kvůli zabránění velkým ekonomickým škodám.

Deratizace je součástí ucelené ochrany proti veškerým možný škůdcům, která se označuje jako DDD - deratizace, dezinsekce a dezinfekce.

Potřebujete rychlou deratizaci v Praze a okolí? 

Volejte ihned 736 226 368! Konzultace a nezávazná kalkulace je zdarma. 

Naše společnost ASD SERVIS zajišťuje veškeré služby v oblasti deratizace v Praze a jejím okolí - od preventivních monitorovacích pokládek až po plošné zásahy v interiéru a exteriéru.

Vlastní práce provádějí odborně vyškolení a zkušení pracovníci, kteří dokáží za pomoci pečlivě vybraných, účinných a ekologicky bezpečných prostředků spolehlivě zasáhnout a pomoci i poradenskou službou.

→ Osvědčení o odborné způsobilosti ←

Nezávazná poptávka deratizace

Deratizační metody

Podle použitých prostředků rozlišujeme tři různé způsoby deratizace:

 • mechanická deratizace,
 • chemická deratizace,
 • deratizace dalšími metodami.

Mechanická deratizace

Jako mechanická deratizace se označuje způsob likvidace škůdců za použití odchytových či nástrahových pastí na hlodavce. Do těchto pastí vkládají deratizátoři různé návnady (na sýr Vámi myši často vůbec nezareagují). Poté se každý den provádí pravidelné kontroly, protože při usmrcení hlodavců může dojít k úniku krve, kterou se poté krmí roztoči, vši nebo blechy.

03: Deratizační past s návnadou

Chemická deratizace

Tento druh deratizace se provádí za použití jedů, které odborníci označují jako rodenticidy. Jedná se o speciální pesticidy určené k likvidaci hlodavců. Jelikož antikoagulanty u těchto škůdců narušují srážlivost krve a jsou při jejich likvidaci poměrně úspěšné, deratizátoři nejčastěji volí pindon nebo warfarin. Dále se používají také cholekalciferol a agrokalciferol, které způsobují hyperkalcémii neboli navýšení hladiny vápenatých iontů v krvi hlodavců.

Deratizace dalšími metodami

Např. nasazení jejich přirozených nepřátel, jako jsou například kočky. Tyto metody však nejsou mnohdy  příliš účinné.  

Možnosti deratizace podle rozsahu a četnosti provádění:

 • jednorázová deratizace,
 • pravidelná preventivní deratizace,
 • celoplošná deratizace.

Neodborné hubení škůdců vlastními silami nedoporučujeme!

Hubení hlodavců svépomocí nikdy nenahradí zásah deratizační firmy, která se škůdců zbaví rychle a bezpečně. Důrazně proto varujeme zákazníky před deratizací vlastními silami nebo za pomoci neodborné firmy. Hubení hlodavců může být nejen neefektivní či naprosto bez výsledku, v horším případě může dojít také k újmě na zdraví nebo poškození majetku.

Nejčastěji deratizovaná místa

Naši odborníci z firmy ASD SERVIS nejčastěji zasahují na těchto místech:

 • uvnitř sklepů činžovních, panelových a rodinných domů,
 • v podzemních prostorách, jako jsou garáže a technické místnosti,
 • v prodejnách, jídelnách a restauračních zařízeních,
 • v obchodních a jiných veřejných komplexech,
 • v ubytovacích zařízeních.

Jak často se deratizace provádí?

Při akutním ohrožení a přemnožení škůdců se deratizace provádí třikrát za sebou v daném časovém intervalu. Preventivní zákrok je ale vždy účinnější a levnější než řešení nepříjemných následků. Doporučujeme proto tento způsob deratizace provádět dvakrát do roka.

Nezapomeňte, že deratizace profesionální firmou nejen ochraňuje lidské zdraví, ale zamezí také ekonomickým škodám na Vašem majetku!

a57ca28a652b4a63dedefca481595e92.jpg

Objednávkový formulář PDF

Typ: PDF
Velikost: 215.8 kB

XLS

Objednávkový formulář XLS

Typ: XLS
Velikost: 390.5 kB

Hubení potkanů

Našli jste v bytě potkaní trus, máte ohlodaný nábytek nebo doma cítíte typický myší zápach? V tom případě je možné, že se u vás přemnožili...

Více informací

Hubení krys

Pokud jste si na vyhubení krys pozvali odborníky z deratizační firmy ASD SERVIS, rozhodně nebudete litovat. Náš proškolený tým má s likvidací...

Více informací

Hubení hrabošů

Podobně jako myši, i hraboši představují zlý sen pro každého zahrádkáře. Dojde-li k jejich přemnožení, dokáží tito malí hlodavci během okamžiku...

Více informací

Hubení krtků

Zamořili krtci vaši zahradu, pole nebo sad? Víme, jak se jich zbavit! Na krtky se vztahuje ochranný zákon, proto byste se do likvidaci těchto...

Více informací

Hubení a odchyt kun

Není ničím výjimečným, když se vám na půdu nastěhuje kuna. Určitě byste ji rádi pomocí vlastních sil a prostředků vypudili pryč, ale přesvědčit...

Více informací

Hubení hlodavců

Přemnožily se vám v domácnosti myši, na půdě se to hemží krysami nebo máte problém se všudypřítomnými potkany? Hlodavců se bohužel svépomocí jen...

Více informací