Pro nezávaznou konzultaci nebo objednávku volejte 736 226 368.

Cena a proces hubení štěnic

Ceník hubení štěnic

Cena hubení štěnic je od 1.050 Kč za jeden zásah. Z důvodu postupného líhnutí vajíček je třeba zákrok zopakovat třikrát, vždy v rozmezí 14 dní. Pro objednání služeb nebo rychlou nezávaznou kalkulaci ceny nám zavolejte na 736 226 368!

Hubení štěnic je velice náročný proces, do kterého se rozhodně nevyplatí pouštět na vlastní pěst, jelikož byste mohli nepříjemné škůdce pouze podráždit a rozehnat po celém bytě. Používáme kombinaci několika chemických látek ve formě postřiku a aerosolu. K dispozici máme insekticidy s vysokou koncentrací účinných látek a další prostředky, které nejsou běžně prodejné ani v lékárnách.

Raději si na pomoc zavolejte naše odborníky, kteří vám pomohou zbavit se štěnic rychle, účinně a za rozumnou cenu.

Odkud se k vám štěnice dostaly

Štěnice domácí patří mezi nepříjemné parazity, kteří se živí lidskou krví.

Tito škůdci vyhledávají vhodné úkryty v lidských domácnostech, kde zakládají celé kolonie. Ve dne se obvykle skrývají, ale v noci vylézají ven a útočí na nic netušící obyvatele, kteří se oddávají klidnému spánku. Po jejich kousnutí zůstává na kůži zarudlý flek, jenž nepříjemně svědí.

Ačkoliv si lidé myslí, že štěnice obývají pouze znečištěné prostory, opak je pravdou. Bohužel často navštíví také čistou domácnost, kde vládne naprostý pořádek.

Do vašeho bytu se štěnice mohou dostat mnoha různými způsoby, jako například:

 • ze sousedova bytu (skrze stoupačky nebo trubky),
 • z městské hromadné dopravy,
 • v kufru z dovolené,
 • v oblečení z druhé ruky,
 • ve starém nábytku, hračkách a obrazech,
 • v předmětech ze starožitnictví a blešáků.

Pokud se k vám tito nevítaní návštěvníci skutečně nastěhují, začnou si vytvářet různé úkryty, kde může celá kolonie v klidu přebývat. Nejčastěji je najdete v povlečení, matracích a čalounění, obývají však také různé praskliny v nábytku a zdech, rámy dveří, podlahové lišty, prostor pod kobercem nebo pelíšky domácích mazlíčků. Jejich přítomnost obvykle poznáte podle černého trusu a nepříjemných kousanců.

Trápí vás přítomnost štěnic?

Sami se jich nezbavíte a je nutné na jejich likvidaci volat odborníky.

Jak je známo, lidé téměř v každé oblasti chtějí co nejvíce ušetřit, a hubení štěnic samozřejmě není výjimkou. Snaží se proto škůdce zlikvidovat svépomocí a používají k tomu různé volně dostupné insekticidy za co nejnižší ceny. Takový přístup však může celou situaci jenom zhoršit. Běžně prodejné přípravky totiž štěnice pouze vyruší, a ty si proto v bytě začnou hledat další úkryty.

Raději tedy zapomeňte na "osvědčené" rady, volně prodejné spreje, postřiky a dýmovnice. Pokud se u vás doma vyskytly štěnice, zahoďte stud a kontaktujte odbornou deratizační firmu, která vyřeší váš problém jednou provždy. 

Jak probíhá profesionální likvidace

03: Speciální postřik při hubení štěnic

Jestliže si na pomoc pozvete naši odbornou firmu ASD Servis, rozhodně nebudete litovat. Naši profesionální pracovníci používají kvalitní technické vybavení, soustředí se na bezpečnost práce a právě hubení štěnic patří mezi nejčastěji vykonávané zákroky.

Hubení štěnic probíhá speciálními metodami a přípravky, které nejsou běžně dostupné. 

Jaké služby ASD Servis zákazníkům nabízí?

 1. Diskrétní jednání
 2. Osobní přístup
 3. Likvidace štěnic během 3 zásahů
 4. 100% záruka po třetí aplikaci insekticidů (nevztahuje se na ubytovací zařízení z důvodu neustálé migrace ubytovávaných zákazníků)
 5. Po Praze příjezd do 2 hodin

Likvidace štěnic většinou probíhá ráno, jelikož následujících 8 hodin se na místě nesmí nikdo pohybovat. Po příjezdu vás náš pracovník seznámí s tím, jak bude zákrok probíhat. Samotnou aplikaci insekticidu je možné provést pomocí několika metod, mezi které patří postřik reziduálním insekticidem, aplikace  insekticidu do prasklin a děr nebo aplikace aerosolu s dráždivou látkou.

objevili jste štěnice?

Volejte ihned na telefonní číslo 736 226 368!

Zlikvidovat štěnice během jednoho zásahu je technicky nemožné . Společnost ASD Servis proto aplikaci insekticidů provádí třikrát, a to vždy v rozmezí 14 dní. Během prvního dne po akci pravděpodobně dojde ke zvýšenému pohybu štěnic, které postupně začnou přiotrávené vylézat ze svých úkrytů. Následovat však bude výrazné zlepšení situace.

Cena dezinsekce štěnic (nikoli deratizace!)

Lidé se často ptají, jaká je u deratizace štěnic cena. Zde je však nutné podotknout, že ve skutečnosti se tento proces nejmenuje deratizace štěnic, nýbrž desinsekce štěnic. Deratizace se totiž soustředí na hubení a omezování výskytu všemožných hlodavců, zatímco dezinsekce označuje soubor metod a prostředků, které jsou určené k likvidaci obtížného hmyzu.

Pokud u vás doma řádí štěnice, neměla by vás tedy zajímat cena deratizace štěnic, ale cena jejich dezinsekce.

Cena hubení štěnic zahrnuje následující položky:

 • konzultace s proškoleným personálem,
 • informování zákazníka o průběhu dezinsekce,
 • aplikace speciálního insekticidu.

Z důvodu postupného líhnutí vajíček je třeba zákrok zopakovat třikrát, vždy v rozmezí 14 dní.

Pokud si objednáte likvidaci štěnic u firmy ASD Servis, budete platit za každou aplikaci insekticidů zvlášť. Navíc zde máte po třech neúspěšných aplikacích 100% záruku. Jestliže se u vás i po třech postřicích objeví štěnice a dodržíte termíny všech tří aplikací, poskytujeme další zásahy zdarma až do úplného vyhubení. V případě vysokého zamoření štěnicemi je také třeba a podmínkou záruky uposlechnout naše doporučení. Záruka platí dva měsíce od posledního zásahu.

Jakmile dojde k aplikaci postřiku, měli byste spát stále ve stejné posteli, kam se štěnice vydávají pro potravu, aby na sebe nabalily chemickou látku a došlo k jejich rychlejšímu vyhubení. Pokud tam však spát nechcete, stačí tuto skutečnost předem nahlásit našemu pracovníkovi. Za příplatek 400 korun přidáme po aplikaci postřiku ještě speciální dráždivou látku.

Fotogalerie

Kam dál?

Jak vypadá štěnice

Důležitá informace: pokud jste zaznamenali výskyt štěnic ve Vaší domácnosti, je nutná jejich odborná likvidace. V případě zájmu o nezávaznou konzultaci nás neváhejte kontaktovat. Naše společnost...

Více informací
Jak vypadá štěnice

Jak se zbavit štěnic

Důležitá informace: pokud jste zaznamenali výskyt štěnic ve Vaší domácnosti, je nutná jejich odborná likvidace. V případě zájmu o nezávaznou konzultaci nás neváhejte kontaktovat.

Více informací
Jak se zbavit štěnic

Jak vyhubit štěnice

Jakmile doma objevíte štěnice, nebojte se jednat. Štěnice se velmi rychle rozmnožují, pokud se přemnoží, bude jejich likvidace nadlidský úkol. V každém případě je nutný zásah odborné firmy, která...

Více informací
Jak vyhubit štěnice

Jak vypadá kousnutí od štěnice

Jestliže se ráno probouzíte s červenými pupínky, které v průběhu dne začnou nesnesitelně svědit a vypadají jako štípanec od komára nebo od blechy, je možné, že jde o kousnutí od štěnice.

Více informací
Jak vypadá kousnutí od štěnice

Jak poznat štípance od štěnic

Probudili jste se a máte na sobě štípance? Neberte to na lehkou váhu, může jít o přítomnost štěnic. Štěnice jsou odolné proti většině běžně dostupných přípravků a proto je nutná odborná...

Více informací
Jak poznat štípance od štěnic

Štěnice v bytě. Co teď?

Důležitá informace: pokud jste zaznamenali výskyt štěnic ve Vaší domácnosti, je nutná jejich odborná likvidace. V případě zájmu o nezávaznou konzultaci nás neváhejte kontaktovat. Naše společnost...

Více informací
Štěnice v bytě. Co teď?

Dýmovnice na štěnice

Často se nás ptáte, jak se zbavit štěnic svépomocí. Odpověď je zcela jednoduchá, svépomocí se štěnic zbavíte velmi obtížně a doporučujeme volat specialisty na hubení štěnic.  Jedno z možných...

Více informací

Brouci v bytě

Našli jste v bytě brouky a nevíte si s nimi rady? Nezoufejte, poradíme vám, jak je správně identifikovat a co nejrychleji hmyz v domácnosti zlikvidovat.

Více informací
Brouci v bytě

Pasti na štěnice

Nastěhovaly se k vám domů štěnice a vy teď marně přemýšlíte, jak se jich co nejrychleji zbavit? Bude nejlepší použít volně dostupné pasti, univerzální postřiky a dýmovnice? Ačkoliv tyto prostředky...

Více informací
Pasti na štěnice