Odborná deratizace a dezinsekce do 2 hodin od zavolání. Pro konzultaci a nezávaznou kalkulaci volejte 736 226 368.

Jed na kuny

Jed na kuny

Jed na kuny

Boj s kunou se může zdát marný, protože kuna je velmi vychytralé a opatrné zvíře. Pastím se vyhýbá jako čert kříži a noci vám znepříjemňuje hlasitými zvuky, na půdě vám zanechá spoušť posetou výkaly. Navíc ji chrání tuzemské zákony, tudíž ji nemůžete otrávit nebo zahubit jiným způsobem.

Lovecká sezóna

Dobrou zprávou je lovecká sezóna, která trvá od 1. listopadu do konce února. V tomto období se jí můžete zbavit všemi legálními prostředky.
Na odchyt si pozvěte odbornou firmu, ta vše vyřeší za vás a zbavíte se kuny legálně. Pokud kunu zahubíte a někdo se to dozví, můžete mít zbytečné problémy se zákonem. Proto tento krok nedoporučujeme!

Chcete se nadobro zbavit kun? Zavolejte si na to odborníka! Deratizační firma ASD Servis 736 226 368.

Kam dál?

Jak se zbavit kuny

Jak se zbavit kuny? Rad je hned několik! Kuny se můžete zbavit pomocí odpuzovačů, sklopců nebo v lovecké sezóně odstřelem. 

Více informací

Plašič kun

Plašič kun je elektronické zařízení, které vydává nepříjemný zvuk a tím odpuzuje kuny z oblasti, kde je umístěn. Můžete ho použít proti všem kunovitým šelmám, ale nemá stoprocentní účinnost. V...

Více informací
Plašič kun

Past na kuny

Zbavit se kuny není jednoduché. Nejčastějším druhem, který lidem znepříjemňuje život, je kuna skalní. Ta si nachází útočiště na půdách, kde má ve zvyku rušit obyvatele poměrně velkým hlukem a...

Více informací
Past na kuny