Odborná deratizace a dezinsekce do 2 hodin od zavolání. Pro konzultaci a nezávaznou kalkulaci volejte 736 226 368.

Jak se zbavit kuny

Jak se zbavit kuny

Jak se zbavit kuny? Rad je hned několik! Kuny se můžete zbavit pomocí odpuzovačů, sklopců nebo v lovecké sezóně odstřelem. 

Připadá Vám kuna jako docela roztomilé zvířátko? Pokud se Vám zabydlí na Vaší půdě, tak si to již pravděpodobně myslet nebudete. Koluje mnoho zaručených rad, jak se kuny jednou provždy zbavit, ale my jako specialisté na odchyt šelem doporučujeme kontaktovat odborníky!

Nejúčinnější metodou, jak se kuny zbavit je pomocí odpuzovačů.

Jaký plašič kun?

  • Ultrazvukový plašič

Ultrazvukový plašič kun vydává vysokofrekvenční zvuk, který je nepříjemný a tím odpuzuje kuny z oblasti, kde je umístěn. Nacházejí využití ve vnitřních prostorách, kde se ultrazvuk odráží a pokryje celou oblast.

Další možností, jak se kuny zbavit je metoda odchycení kuny do klecí takzvaných sklopců. Pro tento krok doporučujeme kontaktovat deratizační firmu ASD Servis, která má v tomto oboru mnohaletou zkušenost.

Chcete se zaručeně zbavit kun? Volejte 736 226 368.

Odstřel kuny

Chcete-li se kuny zbavit, nezapomeňte však na to, že byste neměli kuny střílet mimo období lovecké sezóny. Lovecká sezóna trvá od 1. listopadu do konce února. V tomto období se jí můžete zbavit všemi legálními prostředky.

Kam dál?

Plašič kun

Plašič kun je elektronické zařízení, které vydává nepříjemný zvuk a tím odpuzuje kuny z oblasti, kde je umístěn. Můžete ho použít proti všem kunovitým šelmám, ale nemá stoprocentní účinnost. V...

Více informací
Plašič kun

Past na kuny

Zbavit se kuny není jednoduché. Nejčastějším druhem, který lidem znepříjemňuje život, je kuna skalní. Ta si nachází útočiště na půdách, kde má ve zvyku rušit obyvatele poměrně velkým hlukem a...

Více informací
Past na kuny

Jed na kuny

Boj s kunou se může zdát marný, protože kuna je velmi vychytralé a opatrné zvíře. Pastím se vyhýbá jako čert kříži a noci vám znepříjemňuje hlasitými zvuky, na půdě vám zanechá spoušť posetou...

Více informací
Jed na kuny