Deratizace Praha: nechte nežádoucí hlodavce na nás!

Profesionální deratizace nežádoucích hlodavců v Praze

Hledáte profesionální deratizační firmu v Praze? V tom případě jste tu správně! ASD SERVIS nabízí deratizační služby po celé Praze s dojezdem do 2 hodin od zavolání. Náš vyškolený tým provádí likvidaci hlodavců v domácnostech i ve firmách se 100% zárukou.

Objednat deratizaci v Praze

Nezávazná konzultace

Volejte ihned 736 226 368 pro nezávaznou konzultaci a kalkulaci.

Náš tým

 

Irena Fialková
příjem objednávek

+420 736 226 368
info@deratizace-asd.cz

 

Jiří Válka
hlavní technik

technik@deratizace-asd.cz

 

Michal Kučera
technik

technik@deratizace-asd.cz

Kontaktujte nás a naši pražští deratizátoři přijedou do 2 hodin! Zasažený objekt důkladně prohlédnou, zhodnotí situaci a předem se s vámi domluví na ceně za zákrok za deratizaci. Následně rozmístí speciální pasti a poradí vám, jak dále postupovat a čeho se pro příště vyvarovat. Vše probíhá rychle, bezpečně a především diskrétně.

02: Deratizace Praha Kontakt

Deratizace Praha - nejčastěji deratizovaná místa 

 • sklepy činžovních, panelových a rodinných domů,
 • podzemní prostory, jako jsou garáže a technické místnosti,
 • prodejny, jídelny, restaurační zařízení,
 • obchodní a veřejné komplexy,
 • ubytovací zařízení.

Lokality:

Jak často se deratizace provádí? Naši profesionální deratizátoři z ASD SERVIS (sídlo Praha - Chodov) v zasaženém objektu nejprve vyhodnotí závažnost situace. Při akutním přemnožení hlodavců se deratizace provádí třikrát za sebou v daném časovém intervalu. Vhodné je ovšem dvakrát do roka provést také preventivní zákrok, který je vždy účinnější než řešení nepříjemných následků.

Ceník deratizace v Praze

Myš (plastová stanice uzamykatelná) - Nezávazná konzultace 240,- / 1 ks

Potkan (plastová stanice uzamykatelná) - Nezávazná konzultace 480,- / 1 ks

 

Dopravné a servis deratizace 
Praha zakázka od 2.000,- Kč doprava a servis zdarma
Praha zakázka pod 2.000,- Kč 800,-
mimo Prahu zakázka od 2.000,- Kč 8 Kč / km
mimo Prahu zakázka pod 2.000,- Kč 800,- + 8,- / km
doplnění deratizace   1000,-
2. a další kontrola   1000,-
úklid uhynulých kusů  (při plánovaném servisu zdarma) 800,-

Co je deratizace

Deratizace je proces likvidace a omezování výskytu jednotlivých hlodavců, jako jsou myši, potkani, krysy a hraboši. Jedná se o součást ucelené ochrany proti veškerým možným škůdcům, kterou označujeme jako DDD - deratizace, dezinfekce a dezinsekce.

Deratizace se provádí z důvodu ochrany lidského zdraví a majetku, jelikož hlodavci často přenášejí různá infekční onemocnění, znehodnocují potraviny a okusují elektrické kabely i nábytek. Odborníci nejčastěji zasahují v obytných domech a bytech, dále také v různých sklepních prostorách, firmách i ve volné přírodě.

Kteří hlodavci trápí Prahu a okolí nejčastěji?

 • Potkan obecný
 • Myš domácí
 • Krysa obecná
 • Hraboš polní

Potkan obecný

Potkan je velký myšovitý hlodavec, který má na rozdíl od krysy světlejší srst, menší uši, tupější čenich a kratší ocas. Tento inteligentní živočich nejčastěji žije na temných a vlhkých místech, jako jsou například sklepy, kůlny nebo městská kanalizace. Jeho přítomnost poznáte podle myšího zápachu, ohlodaného nábytku a šedohnědého oválného trusu.

Potkani způsobují škody na zdraví i majetku:

 • Konzumují a ničí skladované potraviny
 • Přenáší infekční choroby a parazity
 • Koušou elektrické kabely a ničí majetek
 • Mohou napadnout i domácí mazlíčky

Deratizace potkanů se provádí za pomoci speciálních pastí s návnadou, které odborníci nazývají staničky. Naši deratizátoři je rozmístí v prostorách zasaženého objektu, postupně je kontrolují, doplňují návnadu a odstraňují zlikvidované hlodavce.

Myš domácí

Ačkoliv myš často působí neškodně, řadí se mezi velice nebezpečné škůdce. Tento hlodavec totiž nejen žere a znehodnocuje lidskou potravu, ale také ničí vybavení domácnosti a na člověka přenáší infekční nemoci (salmonelóza, střevní paraziti...). Poznáte ho podle štíhlého těla, dlouhého ocásku, kulatých černých očí a typických velkých předních zubů.

Myši se rychle množí a jako své úkryty využívají prostory v blízkosti lidských obydlí. Při přemnožení se setkáte s charakteristickým zápachem a oválným černým trusem. K deratizaci myší slouží staničky s různými potravinovými návnadami.

Krysa obecná

Krysa je středně velký hlodavec, který má na rozdíl od potkana tmavou srst (černou nebo břidlicově šedou), větší uši a delší ocas. Žije v blízkosti lidských obydlí, vyhledává ovšem raději vyšší místa, jako jsou půdy, sýpky nebo horní patra domů a skladišť. V současné době u nás není tak rozšířená jako potkan, při přemnožení může ale napáchat podobné škody.

Jak škodí krysy?

 • Znehodnocují potraviny
 • Okusují kabely a nábytek, ničí majetek
 • Přenášejí infekční choroby
 • V minulosti se díky nim šířily morové epidemie

Deratizace krys probíhá podobně jako likvidace potkanů. Naši profesionální pracovníci po prohlídce zasaženého objektu zhodnotí situaci, umístí speciální pasti s potravinovou nástrahou a při několika dalších návštěvách dodají novou návnadu a zlikvidují uhynulé hlodavce.

Hraboš polní

Mezi nejrozšířenější škůdce na okrajových částech Prahy patří hraboš. Jedná se o hlodavce s hnědou či šedou srstí, krátkým ocasem, zaobleným čenichem a poměrně robustní stavbou těla. Velice rychle se množí, žije ve velkých koloniích a vytváří si složité nory. Jeho trus má zelenavou barvu a najdete ho většinou v blízkosti míst, kde hledá potravu.

Hraboši mohou způsobit velké škody, jelikož okusují plodiny a mladé stromy, podhrabávají trávníky, znehodnocují potraviny a přenášejí horečnatá onemocnění i leptospirózu. Deratizace hrabošů se provádí prostřednictvím deratizačních boxů se speciální nástrahou nebo pomocí zvukových zařízení.

Kromě deratizace vám nabízíme také další služby:

Potřebujete více informací? Volejte 736 226 368!