Pro nezávaznou konzultaci nebo objednávku volejte 736 226 368.

Vyklízení po zemřelém

Vyklízení po zemřelém

Potřebujete vyklidit byt, kde se delší dobu nacházely pozůstatky zesnulé osoby? Jste tu správně! Jsme firma zabývající se vyklízení bytu a jiných nemovitostí, po zemřelém. Víme, že tato činnost je stresující událostí a proto Vám nabízíme naše profesionální služby.

Pokud se stalo, že k úmrtí došlo již před delší dobou a pozůstatky zemřelého zůstaly v bytě delší dobu, je v tomto případě nezbytné, aby byl proveden nejen úklid, ale i důkladná sanace po zemřelém.

Vyklizení bytu a sanaci po zemřelém nechte na nás!

  • vyklizení bytu po zemřelém vyřídíme v co nejkratším možném termínu,
  • máme bohaté zkušenosti s vyklízením bytu, kde delší dobu ležely pozůstatky po zesnulých,
  • spolehněte se na diskrétní, ohleduplný a především lidský přístup,
  • všichni naši specialisté jsou vyškolení a vybavení,
  • zaručujeme rozumné ceny.

Rychlé a levné vyklízení bytu po zemřelém. Volejte ihned 736 226 368!

Neztrácejte čas a vše nechte na bedrech profesionální firmy. Naši pracovníci jsou v tomto oboru řádně proškoleni a tak tuto nepříjemnou záležitost přenechte nám. Ať se jedná o úklid po úmrtí přirozenou smrtí nebo o úklid po úmrtí násilnou trestnou činností, nevzniká tím pro nás žádný problém. Přistavíme kontejner, vynosíme kontaminované, poškozené a nepotřebné věci. 

Co vše za vás uděláme?

Pokud si objednáte naší společnost ASD Servis na vyklízení bytu po zemřelém, přijedeme po telefonické domluvě na místo události a seznámíme vás s podrobnostmi ohledně vyklízení. Ekologicky zlikvidujeme nekontaminovaný odpad a nepotřebné věci odvezeme na skládku nebo sběrný dvůr.

Vyklízení a likvidace pozůstalostí provádíme v hlavním městě Praha a okolí. Poptávat vyklízení můžete na čísle 736 226 368.