Pro nezávaznou konzultaci nebo objednávku volejte 736 226 368. V Praze dojezd do 2 hodin.

Vyklízení po zemřelém

Vyklízení po zemřelém

Potřebujete vyklidit byt, kde se delší dobu nacházely pozůstatky zesnulé osoby? Jste tu správně! Jsme firma zabývající se vyklízení bytu a jiných nemovitostí, po zemřelém. Víme, že tato činnost je stresující událostí a proto Vám nabízíme naše profesionální služby.

Pokud se stalo, že k úmrtí došlo již před delší dobou a pozůstatky zemřelého zůstaly v bytě delší dobu, je v tomto případě nezbytné, aby byl proveden nejen úklid, ale i důkladná sanace po zemřelém.

Vyklizení bytu a sanaci po zemřelém nechte na nás!

  • vyklizení bytu po zemřelém vyřídíme v co nejkratším možném termínu,
  • máme bohaté zkušenosti s vyklízením bytu, kde delší dobu ležely pozůstatky po zesnulých,
  • spolehněte se na diskrétní, ohleduplný a především lidský přístup,
  • všichni naši specialisté jsou vyškolení a vybavení,
  • zaručujeme rozumné ceny.

Rychlé a levné vyklízení bytu po zemřelém. Volejte ihned 736 226 368!

Neztrácejte čas a vše nechte na bedrech profesionální firmy. Naši pracovníci jsou v tomto oboru řádně proškoleni a tak tuto nepříjemnou záležitost přenechte nám. Ať se jedná o úklid po úmrtí přirozenou smrtí nebo o úklid po úmrtí násilnou trestnou činností, nevzniká tím pro nás žádný problém. Přistavíme kontejner, vynosíme kontaminované, poškozené a nepotřebné věci. 

Co vše za vás uděláme?

Pokud si objednáte naší společnost ASD Servis na vyklízení bytu po zemřelém, přijedeme po telefonické domluvě na místo události a seznámíme vás s podrobnostmi ohledně vyklízení. Ekologicky zlikvidujeme nekontaminovaný odpad a nepotřebné věci odvezeme na skládku nebo sběrný dvůr.

Vyklízení a likvidace pozůstalostí provádíme v hlavním městě Praha a okolí. Poptávat vyklízení můžete na čísle 736 226 368.