Past na krysy

Past na krysy

Past na krysy

Narazili jste na obří krysu? Nepropadejte panice. Myslíte si, že na úspěšné hubení hlodavců stačí běžně prodávané dřevěné pastičky? Není tomu tak! Běžně dostupné pastičky na krysy mají hned několik nevýhod:

  • natahování pasti je nešikovné
  • vyprošťování zabitého hlodavce nebezpečné

Pokud ale investujete do kvalitnějších a dražších pastí, můžou mít kladný účinek. Pořiďte takové pasti, s kterými při vyprazdňování tolik nepřicházíte do styku s chyceným hlodavcem. Krysy přenášejí celou řadu nemocí. Kvalitnější pasti jsou navíc účinné a dlouho vydrží.

Jaké nástrahy krysám do pasti vložit?

Možností je hned několik. Krysy spolehlivě přiláká obyčejný kousek chleba nebo jiného pečiva. Zkuste i piškoty, ovesné vločky, vlašský ořech mrkev či špek. Nezapomeňte ale, že pokud mají krysy volný přístup k potravě, do pastí je nechytíte.

Kam past umístit?

Pasti rozmístěte na vhodná místa.  Do cestiček kde procházejí a blízko k jejich potravě. Nemyslete si ale, že krysa je hloupý hlodavec. Krysa je velice chytrý tvor a do pasti se jen tak snadno chytit nenechá.

Past na myši tzv. stanička

Specialisté na hubení krys používají takzvané staničky. Stanička je plastová či papírová nástraha, kam se hlodavcům umístí potrava a ti se do ní lapí. 

Pro spolehlivé hubení krys kontaktujte odbornou deratizační firmu na telefonním čísle 736 226 368. Jistě Vám s tímto vychytralým hlodavcem rádi pomůžeme!

ASD Servis, s.r.o.