Pro nezávaznou konzultaci nebo objednávku volejte 736 226 368.

Jak se zbavit krys

Jak se zbavit krys

Krysu poznáte podle dlouhého ocasu a poměrně velkých uší. Krysy jsou suchomilné. Kromě půdních prostor se vyskytují také v sýpkách, skladech potravin, kravínech, drůbežárnách nebo ve vyšších patrech staveb.

Prevence

Jaké je vhodná prevence proti výskytu krys? Důležité je dodržování hygienických pravidel a udržování pořádku.

  • Zkontrolujte těsnost dveří, oken, stavebních konstrukcí
  • Nevětrejte okny, ve kterých není pletivo
  • Krmivo pro hospodářská zvířata skladujte v uzavřených plechových sudech
  • Zamezte hlodavcům v přístupu k odpadkům

Je hned několik způsobů, jak se krys zbavit:

Zbavte se krys pomocí plašičů

Ultrazvukový plašič hlodavců se dnes těší velké oblibě.  Ultrazvukový (bezhlučný) plašič krys se dá použít ve vnitřním i venkovním prostředí. Ultrazvukový plašič generuje specifické ultrazvukové signály na vysokém ultrazvukovém kmitočtu, které jsou pro drobné hlodavce velmi nepříjemné, takže po krátkém čase chráněný prostor opouští a hledají si nové útočiště v jiných objektech, které nejsou chráněny.

Likvidace krys pomocí deratizační firmy

Pokud nechcete mít s likvidací krys žádné starosti, kontaktujte specialisty v tomto oboru. Deratizační firma ASD Servis zajišťuje odborný zásah domácnostem i firmám se 100% účinností. 

Jak hubení krys probíhá? 

Deratizátoři na výskytu krys umístí staničky, do kterých se vloží potrava, krysa dovnitř vleze a již se jí nepovede uniknout ven. Správné provedení také počítá s odhalením přístupových cest.

Kam dál?

Jed na krysy

Nejlepší způsob na zahubení krys je jed. V dnešní době nejde o jedy, ale o látky, které narušují funkčnost srážlivosti krve. Jejich použití je efektivnější a bezpečnější.

Více informací

Past na krysy

Narazili jste na obří krysu? Nepropadejte panice. Myslíte si, že na úspěšné hubení hlodavců stačí běžně prodávané dřevěné pastičky? Není tomu tak! Běžně dostupné pastičky na krysy mají...

Více informací

Rozdíl mezi krysou a potkanem

Jestli jste někdy zahlédli většího hlodavce a zvolali jste, že je to krysa, tak jste se nejspíše mýlili. V dnešní době je krysa velmi vzácná. V minulosti byla vytlačena větším a silnějším...

Více informací