Pro nezávaznou konzultaci nebo objednávku volejte 736 226 368.

Past na krysy

Past na krysy

Narazili jste na obří krysu? Nepropadejte panice. Myslíte si, že na úspěšné hubení hlodavců stačí běžně prodávané dřevěné pastičky? Není tomu tak! Běžně dostupné pastičky na krysy mají hned několik nevýhod:

  • natahování pasti je nešikovné
  • vyprošťování zabitého hlodavce nebezpečné

Pokud ale investujete do kvalitnějších a dražších pastí, můžou mít kladný účinek. Pořiďte takové pasti, s kterými při vyprazdňování tolik nepřicházíte do styku s chyceným hlodavcem. Krysy přenášejí celou řadu nemocí. Kvalitnější pasti jsou navíc účinné a dlouho vydrží.

Jaké nástrahy krysám do pasti vložit?

Možností je hned několik. Krysy spolehlivě přiláká obyčejný kousek chleba nebo jiného pečiva. Zkuste i piškoty, ovesné vločky, vlašský ořech mrkev či špek. Nezapomeňte ale, že pokud mají krysy volný přístup k potravě, do pastí je nechytíte.

Kam past umístit?

Pasti rozmístěte na vhodná místa.  Do cestiček kde procházejí a blízko k jejich potravě. Nemyslete si ale, že krysa je hloupý hlodavec. Krysa je velice chytrý tvor a do pasti se jen tak snadno chytit nenechá.

Past na myši tzv. stanička

Specialisté na hubení krys používají takzvané staničky. Stanička je plastová či papírová nástraha, kam se hlodavcům umístí potrava a ti se do ní lapí. 

Pro spolehlivé hubení krys kontaktujte odbornou deratizační firmu na telefonním čísle 736 226 368. Jistě Vám s tímto vychytralým hlodavcem rádi pomůžeme!

Kam dál?

Jak se zbavit krys

Krysu poznáte podle dlouhého ocasu a poměrně velkých uší. Krysy jsou suchomilné. Kromě půdních prostor se vyskytují také v sýpkách, skladech potravin, kravínech, drůbežárnách nebo ve vyšších...

Více informací

Jed na krysy

Nejlepší způsob na zahubení krys je jed. V dnešní době nejde o jedy, ale o látky, které narušují funkčnost srážlivosti krve. Jejich použití je efektivnější a bezpečnější.

Více informací

Rozdíl mezi krysou a potkanem

Jestli jste někdy zahlédli většího hlodavce a zvolali jste, že je to krysa, tak jste se nejspíše mýlili. V dnešní době je krysa velmi vzácná. V minulosti byla vytlačena větším a silnějším...

Více informací