Odpuzovač myší

Odpuzovač myší

Pokud se u vás objevily myši, tak máte dvě řešení, jak se s nimi vypořádat. Prvním je odborná deratizace, ta bývá velmi účinná a spolehlivá. Tím druhým řešením je nákup odpuzovače myší. Odpuzovače myší myši nezabíjí, ale znepříjemňují jim život v dané oblasti.

Jak odpuzovač myší funguje?

Odpuzovač myší vydává zvuk na vysoké frekvenci, který je pro lidi neslyšitelný. Myš takto vysokou frekvenci slyší a je pro ni velmi nepříjemná, ale pokud má blízko potravu, je schopna si na tento zvuk zvyknout. Když budete mít štěstí, tak myš dané místo opustí, v opačném případě si na zvuk zvykne a budete muset zavolat profesionální deratizátory. Nevýhodou odpuzovačů je, že mají vliv i na vaše domácí mazlíčky. Ti můžou být z nepříjemného zvuku nervózní, a dokonce se jim může udělat špatně.

Druhy odpuzovačů myší

Elektrické odpuzovače na baterie jsou méně výkonnější, ale dají se umístit na místa bez přístupu k zásuvce. Zároveň si nemusíte všimnout, že je zařízení vybité, protože vydávaný zvuk je mimo slyšitelné pásmo člověka. Odpuzovače do zásuvky mají velký výkon a dosah, na druhou stranu je jejich pořizovací cena vyšší a nelze je umístit tam, kde není možnost připojení do zásuvky. Pamatujte, že ultrazvuk velmi těžko proniká pevnými překážkami a zvuk se od nich odráží.

Potřebujete se zbavit myší? Doporučujeme odborné hubení hlodavců, které zajistí omezení jejich výskytu. 

ASD Servis, s.r.o.