Pro nezávaznou konzultaci nebo objednávku volejte 736 226 368. V Praze dojezd do 2 hodin.

Pastičky na myši

Pastičky na myši – jaké jsou možnosti?

Pokud vás trápí myš, můžete využít mnoha způsobů, jak se jí zbavit. Jedním řešením jsou pastičky na myši. Umisťují se v oblastech, kde se vyskytuje nežádaný hlodavec a ten je do pasti nalákán návnadou. Pastičky na myši jsou efektivní v případě, kdy si myš nenajde jednoduší cestu k jídlu. Jestliže se vám ji nedaří chytit, pozvěte si na pomoc profesionální deratizátory.

Pastičky na myši a jejich typy

  • Klasická natahovací past je nejstarší pastí na myši. Má jednoduchý pružinový mechanizmus, který v případě kontaktu myši s návnadou uvolní příklopku a ta usmrtí myš.
  • Čelisťová past funguje na podobném principu jako ta natahovací. Návnada je umístěna uvnitř čelistí a ty sklapnou, když se myš dostane k návnadě. Čelisti buď myš uvězní nebo zabijí.
  • Elektrická past je jedna z nejnovějších typů pastí. Myš zahubí smrtelná dávka elektřiny v případě, kdy se propojí elektroda v návnadě a ve vstupu do pasti. Elektrody jsou izolovány, nebo jsou umístěny v plastové krabičce, aby nedošlo k zranění člověka nebo domácích mazlíčků.
  • Klecová past je konstruovaná tak, aby se myš dostala dovnitř, ale znemožní jí útěk. Myš pak můžete vypustit zpět do přírody, ale nedoporučujeme ji vypouštět blízko místa kde jste ji chytili.
  • Pasti s lepidlem myš přilepí a ta nemůže utéct. V České republice je zákonem zakázáno tento typ pastí na myši prodávat, vyrábět i používat. Jde totiž o velmi pomalou smrt hlodavce.

Kam dál?

Jak se zbavit myší

Objevili se u vás doma nezvaní návštěvníci v podobě malých myší a vy teď nevíte, jak se jich zbavit? Na internetu koluje spousta „osvědčených“ rad, které by vám údajně měly...

Více informací
Jak se zbavit myší

Odpuzovač myší

Pokud se u vás objevily myši, tak máte dvě řešení, jak se s nimi vypořádat. Prvním je odborná deratizace, ta bývá velmi účinná a spolehlivá. Tím druhým řešením je nákup odpuzovače myší. Odpuzovače...

Více informací
Odpuzovač myší

Plašič myší

Jedná se elektronické zařízení, které generuje zvuk o vysoké frekvenci (ultra zvuk). Ten plaší hlodavce z prostorů, kde je plašič umístěn. Dají se použít proti celé škále hlodavců, jako jsou myši,...

Více informací
Plašič myší

Jak vyrobit past na myši

Myš - malý chytrý hlodavec, kterého není snadné se zbavit. Krysi jsou sice ostražitější než myši, ale i tak není radno myši podceňovat. Nejefektivnějším způsobem deratizace je jed na...

Více informací

Jed na myši

V dnešní době se používají bezpečnější rodenticidy, které jsou zároveň účinnější. Tyto látky narušují srážlivost krve (podobné jako lék warfarin).

Více informací