Pro nezávaznou konzultaci nebo objednávku volejte 736 226 368. V Praze dojezd do 2 hodin.

Jak vyrobit past na potkany

Jak vyrobit past na potkany

Jak vyrobit past na potkany

Zbavit se potkanů není tak jednoduché, protože jsou chytřejší a ostražitější než myši. Nejefektivnějším způsobem deratizace je jed na potkany, ale můžete zkusit také pasti.

Jaké pasti použít?

Na potkany jsou vhodné pasti, které se používají i na ostatní hlodavce. Pokud nevěříte pastím prodávaných v obchodech, můžete si vyrobit vlastní past na potkany. Jedním z mnoha typů je past vyrobená z kýblu a padacího můstku.

  • Do kyblíku vložíte návnadu (psí žrádlo, chléb osmažený na slanině, sýr atd.), která naláká škůdce do nastražené pasti svou vůní.
  • Ke kýblu přistavte prkno, po kterém bude moct potkan vylézt až na okraj kýble.
  • Na okraj pak stačí připevnit padací můstek. Potkan toužící po jídle na něj vleze, můstek se sklopí a potkan spadne do kýblu.

Pasti nejsou efektivní na velké skupiny potkanů. Pokud uvidí jiného potkana se chytit do pasti, ostatní se jí budou obloukem vyhýbat. V tomto případě si pozvěte profesionální deratizační společnost, která vyřeší celý problém za vás.

Kam dál?

Jak se zbavit potkanů a krys?

Našli jste doma ohlodaný nábytek a máte podezření, že se vám v půdních prostorách přemnožily krysy nebo ve vašem sklepě řádí nebezpeční potkani? Dejte si na tyto hlodavce dobrý pozor. Nejen že...

Více informací
Jak se zbavit potkanů a krys?

Jak probíhá likvidace potkanů

Potkani mohou přenášet různé nemoci a proto byste neměli otálet s jejich deratizací. Doporučujeme zvolit pomoc odborné firmy, ta spolehlivě zlikviduje veškeré potkany a vy se nemusíte obávat, že...

Více informací
Jak probíhá likvidace potkanů