Pro nezávaznou konzultaci nebo objednávku volejte 736 226 368.

Jak vyrobit past na potkany

Jak vyrobit past na potkany

Jak vyrobit past na potkany

Zbavit se potkanů není tak jednoduché, protože jsou chytřejší a ostražitější než myši. Nejefektivnějším způsobem deratizace je jed na potkany, ale můžete zkusit také pasti.

Jaké pasti použít?

Na potkany jsou vhodné pasti, které se používají i na ostatní hlodavce. Pokud nevěříte pastím prodávaných v obchodech, můžete si vyrobit vlastní past na potkany. Jedním z mnoha typů je past vyrobená z kýblu a padacího můstku.

  • Do kyblíku vložíte návnadu (psí žrádlo, chléb osmažený na slanině, sýr atd.), která naláká škůdce do nastražené pasti svou vůní.
  • Ke kýblu přistavte prkno, po kterém bude moct potkan vylézt až na okraj kýble.
  • Na okraj pak stačí připevnit padací můstek. Potkan toužící po jídle na něj vleze, můstek se sklopí a potkan spadne do kýblu.

Pasti nejsou efektivní na velké skupiny potkanů. Pokud uvidí jiného potkana se chytit do pasti, ostatní se jí budou obloukem vyhýbat. V tomto případě si pozvěte profesionální deratizační společnost, která vyřeší celý problém za vás.

Kam dál?

Jak se zbavit potkanů a krys?

Našli jste doma ohlodaný nábytek a máte podezření, že se vám v půdních prostorách přemnožily krysy nebo ve vašem sklepě řádí nebezpeční potkani? Dejte si na tyto hlodavce dobrý pozor. Nejen že...

Více informací
Jak se zbavit potkanů a krys?

Jak probíhá likvidace potkanů

Potkani mohou přenášet různé nemoci a proto byste neměli otálet s jejich deratizací. Doporučujeme zvolit pomoc odborné firmy, ta spolehlivě zlikviduje veškeré potkany a vy se nemusíte obávat, že...

Více informací
Jak probíhá likvidace potkanů