Jak na mravence

Jak na mravence

Jak na mravence

Mravenec je v České republice nejhojnější, drobný druh mravence. Obývají různá stanoviště a nevyhýbají se ani lidským obydlím. Velikost mravence se pohybuje od několika milimetrů až po několik centimetrů, přesto dokáže nadělat velkou neplechu.

Existuje mnoho způsobů jak se mravenců zbavit

  • Hubení pomocí chemických přípravků
  • Domečky proti mravencům
  • Jed na mravence
  • Odborní deratizátoři

Hubení pomocí chemických přípravků

Existuje velké množství přípravků, které mravence likvidují. Avšak nezaručujeme jejich účinnost. Spreje a postřiky proti mravencům seženete v každé drogerii. Spreje proti mravencům jsou oblíbené hlavně kvůli snadnému použití a okamžité účinnosti. Ale nezbavíte se jich nadobro a jsou vhodné pouze pro použití v interiérech.

Domečky proti mravencům

Domečky neboli mravenčí bufety jsou malé plastové nádobky, do kterých se nalije roztok na hubení mravenců. Mravenec nezemře ihned, ale stihne roztokem zásobit celé mraveniště a tím zlikviduje i celé hnízdo. Tento postup likvidace mravenců se doporučuje pokud se v blízkosti nenachází děti či domácí mazlíčci, kteří by mohli tekutinu pozřít.

Na mravence nemusíte narazit pouze ve vašem domě v kuchyni. Také je často najdete ve stravovacích objektech. V tomto případě neodkladně volejte deratizační firmu +420 736 226 368 a a pomůžeme Vám se mravenců jednou provždy zbavit!

 

ASD Servis, s.r.o.