Pro nezávaznou konzultaci nebo objednávku volejte 736 226 368. V Praze dojezd do 2 hodin.

Jak probíhá likvidace mravenců

Jak probíhá likvidace mravenců

Jak probíhá likvidace mravenců

Jestliže se u vás v bytě objeví mravenci, je velmi obtížné se jich zbavit. Můžete využít babských rad, ale ty nejsou vždy účinné a mravenci se mohou vrátit. Na svých cestách totiž zanechávají feromony, které mohou přilákat mravence z jiných kolonií či mravenišť. Nejúčinnějším řešením je zavolání odborníku na provedení dezinsekce.  

Odborná dezinsekce

Zvolením pomoci odborníků máte větší záruku účinné hubení mravenců ve vašem bytě.

  • První krok, který deratizační služba udělá je, že najde cesty mravenců a popřípadě lokalizují jejich hnízdo.
  • Po identifikaci druhu mravence a jejich cestiček zvolí nejefektivnější pasti a insekticidní přípravky. Pokud nezničí jejich hnízdo nemáte záruku, že se nevrátí.
  • Po odborné dezinsekci je nutná prevence. Když nebude nikde v dosahu potrava, mravenci nebudou mít nutkání se vrátit. Proto nezapomínejte na pravidelný úklid. I ty nejmenší drobečky jsou lákadlem pro mravence.

Pokud máte problém s mravenci, neváhejte nás kontaktovat na 736 226 368!

Kam dál?

Jak na mravence

Mravenec je v České republice nejhojnější, drobný druh mravence. Obývají různá stanoviště a nevyhýbají se ani lidským obydlím. Velikost mravence se pohybuje od několika milimetrů až po několik...

Více informací
Jak na mravence

Jak se zbavit mravenců

Narazili jste ve svém domově na mravence a rozhodli jste se je zlikvidovat vlastními silami? Pokud se tito drobní škůdci ve vašem příbytku již rozmnožili, jejich hubení bude velký oříšek. Nejprve...

Více informací
Jak se zbavit mravenců

Mravenci v bytě

Mravenci v bytě mohou být velmi nepříjemnou záležitostí. Každý z nás si určitě vybaví dlouhé zástupy malých mravenců, kteří cestují ke zdroji potravy, ale jak se jich zbavit?

Více informací