Hubení štěnic

Jsme specialisté na hubení štěnic. Nalezli jste v posteli či na jiném nábytku neznámý hmyz? Probudili jste se poštípaní? Máte podezření na štěnice? Pomůžeme Vám. Volejte ihned na 736 226 368.

Jak štěnice vypadá?

Štěnice domácí (Cimex lectularius) má několik vývojových stádií, od vajíčka přes nymfu až po dospělé jedince. Tento drobný hmyz měří v průměru okolo čtyř až pěti milimetrů. Štěnici poznáte podle plochého oválného těla se žlutohnědým nebo červenohnědým zbarvením. Jelikož se jedná o brouky z podřádu ploštic, můžete je poznat i podle typického nepříjemného zápachu, který se uvolní po jejich rozmáčknutí.

Štěnice je parazit sající krev člověka nebo domácích mazlíčků a způsobující různé vyrážky.

Kde se štěnice nejčastěji vyskytuje?

Štěnice se vyskytuje nejčastější v prostorách, kde dochází k častějšímu střídání obyvatel. Například ubytovny, ale také i hotely a to můžou být ty nejluxusnější. Kde ale bohužel můžete na štěnice narazit, je i u Vás doma.

Nemějte obavy, že jste podcenili hygienu domácnosti. Štěnice si můžete domů přivést v zavazadlech z dovolené nebo z koupeného nábytku z druhé ruky. Pokud máte podezření, že se štěnice vyskytuje ve Vašem domě nebo bytě, musíte ihned zakročit a volat deratizační firmu - 736 226 365.

Hubení štěnic vlastními prostředky nedoporučujeme!

Jak probíhá hubení štěnic?

Pokud máte podezření, že se ve Vašem bytě vyskytují štěnice, neodkladně kontaktujte naší společnost ASD SERVIS. Po příjezdu našeho proškoleného personálů Vás seznámíme s veškerými informacemi o průběhu zásahu při hubení štěnic. Před samotným zásahem je třeba provést určitá opatření.

Bereme na vědomí, že celá tato záležitost je velice nepříjemná, ale nemusíte se bát o Vaše domácí mazlíčky. Prostředky, které budeme při likvidaci štěnic používat jsou při dodržení pokynů bezpečné.

Dejte STOP štěnicím

Hubení štěnic se provádí pomocí aplikace insekticidu. Cílem zákroku je vždy úplné vyhubení štěnic, ale mějte na vědomí, že štěnice jsou díky jejich obranyschopnosti velmi obtížné vyhubit a je někdy nutné i několik zásahů. Likvidace je možná provádět postřikem reziduálním insekticidem, injektáží insekticidu do štěrbin, prasklin a děr, insekticidní dýmovnicí atd.

Pokud chcete mít Váš domov chráněný a Váš spánek nerušený, kontaktujte deratizační firmu ASD SERVIS na telefonním čísle +420 736 226 368.