Pro nezávaznou konzultaci nebo objednávku volejte 736 226 368. V Praze dojezd do 2 hodin.

Hubení pavouků

Hubení pavouků

Obtěžují Vás pavouci na fasádě Vašeho domu, restaurace, hotelu? Pak jste tu správně! Hubení pavouků provádíme v Praze a okolí s příjezdem do 2 hodin. Deratizační společnost ASD Servis Vám pomůžou bezpečně vyhubit pavouky, kteří zamořili Váš domov.

Jak poznám, že mám doma pavouky

Že máte doma či v jiném objektu pavouky, poznáte podle přítomnosti pavoučích vláken, tzv. pavučiny. Pavouci pavučiny vytvářejí pro zachycení potravy.

Kde se pavouci nejčastěji nachází?

Pavouci se nejčastěji vyskytují v bytech blízko parků, stromů a další přírody. Mají rádi teplo a sucho.

Pavouci také můžou znehodnotit památky pavučinami. Provádíme hubení pavouků i likvidaci pavučin jinde, než v domácnostech. V takových případech využíváme osvědčený postřik.

Prevence

  • utěsnění štěrbin a prasklin
  • umístit sítě proti hmyzu
  • udržovat v domě čisto

Jestliže se potýkáte s rozsáhlým zamořením a nejste už schopni situaci vyřešit vlastními silami, zavolejte si na pomoc profesionální odborníky, kteří mají v tomto oboru mnoholetou zkušenost. Specialisté disponují silnými insekticidními přípravky a ochrannými obleky.

Dokáže pavouk ublížit?

Při přemnožení pavouků, hubení vlastními silami nedoporučujeme! Například takový pavouk Pokoutník, který žije v každé domácnosti,  dokáže bolestivě kousnout.

Zavolejte na to odborníky!

Varujeme, že v České republice se nacházejí již čtyři druhy jedovatých pavouků. Pokud se potřebujete pavouků zbavit, doporučujeme kontaktovat specializovanou firmu ASD Servis na telefonním čísle 736 226 368 a přenechat tuto nepříjemnou záležitost nám.