Likvidace vosího hnízda

Likvidace vosího hnízda

Likvidace vosího hnízda

Narazili jste na vosí hnízdo a potřebujete se ho zbavit? Likvidace vosího hnízda není radno podnikat na vlastní pěst. Vosa když se cítí býti ohrožená vás může agresivně bodnout a vosí bodnutí jsou bolestivá, zájmena pro citlivé osoby, co jsou na vosí jed alergičtí. Může dojít k alergickému šoku a smrti v případě bodnutí do krku či jazyka například u malých dětí).

Kde se vosí hnízdo nachází?

Vosy hnízdí ve střechách, na půdách, v podkroví, škvírách mezi fasádou a zateplením ale často je najdete i v zemi.

Likvidaci vosího hnízda nejčastěji uskutečňujeme:

  •  v obytných prostorách rodinných domů, chat a chalup
  •  v ubytovacích provozech
  •  ve veřejných budovách

Jak vosí hnízdo vypadá?

Vosí hnízda vypadají jako vyrobená z kůry stromu, je to ale de facto papír. Jedná se o nakousané dřevo smíchané se slinami. Je lehké a má dobré izolační vlastnosti.

Na co dbáme u likvidace vosího hnízda?

Spolupracujeme se zákazníkem s cílem zajistit dobrý průběh a výsledek. Proto Vás o všem informujeme. O prováděných úkonech a pravidlech, které by měl zákazník dodržovat a o vývoji situace, který může očekávat. Jakmile se naši specialisté pustí do provádění likvidace vosího hnízda, můžete počítat s tím, že kladou důraz na hygienické normy a předpisy. Odborníci jsou vybaveni a používají moderní technologie, aplikace a přípravky šetrné k lidem, zvířatům a okolnímu prostředí.

Odborný zásah likvidace vosího hnízda poskytujeme domácnostem i firmám. Kontaktujte ASD Servis na telefonním čísle 736 226 368.