Pro nezávaznou konzultaci nebo objednávku volejte 736 226 368. V Praze dojezd do 2 hodin.

Jak zlikvidovat sršně

Jak zlikvidovat sršně

Jak zlikvidovat sršně

Sršně nebývají agresivní jako vosy, ale lidé před nimi mívají větší respekt. A to především díky jejich větší velikosti a dunivému zvuku, který vydávají za letu. Pokud je sršeň v blízkosti lidských obydlí, kde může přímo ohrozit člověka, je dobré zlikvidovat jejich hnízdo.

Jak na to?

Mnoho lidí zavolá hasiče, ale ti hnízdo zničí jen, když může dojít k přímému ohrožení a hnízdo je na veřejném prostranství. Tato definice je velmi sporná a záleží na ochotě hasičů. Velmi často Vás odkážou na specializované firmy.

Nemusíte se obávat, že je sršeň chráněný druh. Jsou chráněni před vyhubením, ale hnízdo, které je na Vaší zahradě můžete bez obav zlikvidovat.

Nejlepší čas na likvidaci sršního hnízda je podzim. V září královna opouští hnízdo a celá populace vymírá. V tuto chvíli zasáhněte a hnízdo zničte. Jestli Vám nevyhovuje čekání na podzim, raději zavolejte profesionální firmu. Ta Vás sršního hnízda bez komplikací zbaví a Vy nebudete riskovat, že Vás napadne sršní roj.

Kam dál?

Jak se zbavit sršňů

I když jsou sršně efektivní na odpuzování vos, není nejlepší volbou, když jejich hnízdo visí nad Vaším oknem. Sršně zároveň mohou likvidovat Vaši úrodu ovoce. Účinnou ochranou proti destrukci...

Více informací
Jak se zbavit sršňů

Jak zlikvidovat sršní hnízdo

Likvidace sršního hnízda může být velmi nebezpečná, proto je důležité vymyslet plán a opatřit se vhodnou výbavou. Dobře si prohlédněte místo, kde je hnízdo a připravte si únikový plán, kdyby...

Více informací
Jak zlikvidovat sršní hnízdo