Hubení vos

Našli jste na zahradě nebo v domě vosí či sršní hnízdo? Chcete se jich bezpečně zbavit? Přenechte tuto rizikovou práci odborné firmě! Rozhodně nedoporučujeme se do jejich likvidace pouštět sami. Pokud jste alergičtí na vosí jed, neměli byste se s vosou vůbec dostat do kontaktu. Likvidace hnízda vlastními silami by pro Vás mohla být až smrtelná.

Jak rozeznat vosu od sršně?

Sršeň je oproti běžným vosám větší, mohutnější a poněkud jinak zbarvená. Na sršni se střídá žlutá, černohnědá a cihlová barva.

Jak probíhá hubení vos od profesionála?

Pokud jste si objednali deratizační firmu ASD SERVIS na vosy ve vašem domě či jiném objektu, udělali jste dobře! Kontaktovat odbornou firmu je potřeba včas, dokud vosy nedosáhnou maximálního vývoji a dříve, než dojde k napadení lidí.

Vosy jsou také velice nebezpečné, pokud se vyskytují na Vaší zahradě. Nejen, že poničí úrodu, ale také můžete na vosu snáze šlápnout, protože je v travním porostu hůře vidět.

Profesionální hubení vos a vosích hnízd

Po telefonické konzultaci Vás ve vybraném termínu navštívíme, zhodnotíme jaký je stav napadení vos ve vašem objektu a navrhneme ten nejlepší způsob likvidace. Také Vás samozřejmě seznámíme s orientační cenou za požadovaný zásah našimi odborníky.

Naše deratizační společnost ASD SERVIS spolupracuje se zákazníkem s cílem zajistit dobrý průběh a výsledek!

Specializujeme se jak na hubení vos v domě, tak na hubení vos na pozemku. Po prvním ošetření našimi odborníky dáváme na výsledek likvidace vos 100 % záruku.