Hubení sršňů

Našli jste na půdě, v podkroví nebo například v garáži sršně? Naše společnost ASD SERVIS poskytuje odbornou likvidaci sršňů domácnostem i firmám.

Extrémně jedovatý jed obřího mandarínského sršně může způsobit dokonce i smrti, proto nedoporučujeme se do hubení sršňů pouštět vlastními silami.
Všechny druhy sršňů, které se vyskytují na našem území, jsou význačný škůdci zájmena z důvodu agresivního chování.

Proč kontaktovat deratizační firmu?

V prvé řadě máme 15 let zkušeností v oboru likvidace sršňů. Náš tým je proškolený a disponuje moderním vybavením k provedení likvidace. Zaručujeme 100% výsledek vyhubení.

Kde se nejčastěji vyskytuje sršní hnízdo?

Hnízda většinou nacházíme na půdách, pod římsami střech, v dutinách budov.
Avšak někdy jsou i tradiční místa kde se sršní hnízdo může objevit, například uvnitř dětského zahradního domku, na balkoně nebo třeba pod dřevěnou podlahou.

Pokud jste narazili na sršní hnízdo, zachovejte chladnou hlavu. Neprodleně volejte deratizační firmu, která se s tímto problémem několikrát ročně potýká.

Přípravky na hubení sršní. Jak probíhá likvidace?

Hubení sršní naší deratizační firmou probíhá chemickými přípravky, proto je v tomto případě nutné uschovat potraviny a předměty přicházející do styku s potravinami.

Likvidace sršňů plánujeme na brzké ráno či pozdní večer. V tento čas je téměř všechen hmyz v klidu uvnitř hnízda. K hubení používáme speciální postřik a oblek, který nás chrání před bodnutím.

S veškerými informacemi o průběhu likvidace vás budeme seznamovat. Nemusíte mít obavy. Pokud vás trápí sršně, obraťte se s důvěrou na deratizační firmu ASD SERVIS.