Hubení mravenců

Narazili jste doma na mravence? Kontaminují Vám jídlo a bez dovolení si budují cestičky?  Skoncujte s nimi! Kontaktuje odbornou firmu na hubení hmyzu a již se nebudete muset obávat jejich přítomností!

Kde se nejčastěji hubení mravenců provádí?

Na mravence nemusíte narazit pouze ve vašem domě v kuchyni. Také je často najdete ve stravovacích objektech a potravinářských provozech, v ubytovacích a zdravotnických zařízeních.

Mravenci Vás mohou poštípat a způsobit velmi agresivní alergickou kožní reakci. Nezapomeňte, že i mravenci potřebují potravu, proto nejraději napadají zásoby potravin a jídlo mohou kontaminovat bakteriemi.

Existuje proti mravencům nějaká prevence?

Nejcennější radou, jakou vám můžeme dát je, hlídat si utěsnění oken, abyste je tak snadno nenalákali dovnitř. Zájmena v letních měsících, kdy větráme. Také zkontrolujeme dostatečné uzavření sladkých šťáv, dóz s cukrem… Ač se nezdá, mravenec má neuvěřitelně vyvinutý čich. A v neposlední řadě samozřejmě hlídat si čistotu objektu.

Jak probíhá hubení mravenců firmou ASD SERVIS?

Po příjezdu na zasažené místo identifikujeme, o jaký druh mravence se jedná. Poté navrhneme nejvhodnější řešení vyhubení a jaké přípravky budou použity. Na hubení mravenců používáme speciální návnady.

Nedoporučujeme mravence hubit vlastními postřiky. Můžete je tak rozehnat po celém objektu.

Kromě hubení mravenců provádíme i další hubení hmyzu. Kontaktujte deratizační firmu ASD SERVIS a pomůžeme Vám se mravenců jednou provždy zbavit!