Hubení mravenců

Narazili jste doma na mravence? Kontaminují Vám jídlo a bez dovolení si budují cestičky?  Skoncujte s nimi! Kontaktuje odbornou firmu na hubení hmyzu a již se nebudete muset obávat jejich přítomností!

Kde se nejčastěji hubení mravenců provádí?

Na mravence nemusíte narazit pouze ve vašem domě v kuchyni. Také je často najdete ve stravovacích objektech a potravinářských provozech, v ubytovacích a zdravotnických zařízeních.

  • kuchyně
  • stupačky
  • spíže
  • ve zdivu
  • na dalších nepřístupných místech

Mravenci Vás mohou poštípat a způsobit velmi agresivní alergickou kožní reakci. Nezapomeňte, že i mravenci potřebují potravu, proto nejraději napadají zásoby potravin a jídlo mohou kontaminovat bakteriemi.

Existuje proti mravencům nějaká prevence?

Nejcennější radou, jakou vám můžeme dát je, hlídat si utěsnění oken, abyste je tak snadno nenalákali dovnitř. Zájmena v letních měsících, kdy větráme. Také zkontrolujeme dostatečné uzavření sladkých šťáv, dóz s cukrem… Ač se nezdá, mravenec má neuvěřitelně vyvinutý čich. A v neposlední řadě samozřejmě hlídat si čistotu objektu.

Náš TIP: Jak se zbavit mravenců?

Jak probíhá hubení mravenců firmou ASD SERVIS?

Po příjezdu na zasažené místo identifikujeme, o jaký druh mravence se jedná. Poté navrhneme nejvhodnější řešení vyhubení a jaké přípravky budou použity. Na hubení mravenců používáme speciální návnady.

Ve volné přírodě střední Evropy žije kolem 100 druhů mravenců.

Nedoporučujeme mravence hubit vlastními postřiky. Můžete je tak rozehnat po celém objektu.

Kromě hubení mravenců provádíme i další hubení hmyzu. Kontaktujte deratizační firmu ASD SERVIS a pomůžeme Vám se mravenců jednou provždy zbavit!

Volejte ihned na telefonní číslo 736 226 368 - přijedeme do 2 hodin!