Pro nezávaznou konzultaci nebo objednávku volejte 736 226 368. V Praze dojezd do 2 hodin.

Hubení létajícího hmyzu

Přípravků na hubení létajícího hmyzu je hned několik, ale co zaručeně pomůže proti boji s hmyzem, jsou odborníci z deratizační firmy ASD Servis!

Na létající hmyz můžete narazit kdekoli. V domech, na zahradách, ve skladech, firmách, zemědělských provozech atd. Hmyz patří k členovcům, který dokáže člověka štípnout, kousnout, bodnout. Pro člověka je tato záležitost velice nepříjemná, ale může být i smrtelná. Třeba v případě, že jste alergičtí.

S kterými druhy létajícího hmyzu se nejčastěji setkáváme:

Především v jarních a letních měsících dokáže létající hmyz narušit spokojené bydlení. Bohužel hmyz v domácnosti může představovat i zdravotní riziko, obzvláště u osob, kteří jsou na konkrétní štípnutí alergické.

Jak skoncovat s létajícím hmyzem?

Na internetu najdete desítky tipů, jak se zbavit hmyzu v domácnosti. Ale my doporučujeme jen to jediné řešení a to nechat to na specialistech! Provádíme dezinsekce neboli hubení hmyzu (lezoucího i létacího). V oboru dezinsekce máme 15 let zkušeností, zaručujeme velmi dobré ceny a 100% záruku.

Při dezinsekci používáme moderní vybavení a postupy. Může být provedena mechanicky, fyzikálně a chemicky. Naše firma zajistí prozkoumání objektu a zvolí nejvhodnější řešení.

Hledáte dezinsekční firmu v Praze? Kontaktujte nás! Volejte 736 226 368.