Pro nezávaznou konzultaci nebo objednávku volejte 736 226 368.

Jak zlikvidovat octomilky v bytě

Jak zlikvidovat octomilky v bytě

Octomilky v bytě

Nejotravnější hmyz v bytě? Octomilky! Malé mušky, které jsou všude! Milují sladkou vůni a zbavit se jich není nic jednoduchého. Udržovat pořádek a nenechávat ovoce na stole není řešení. Zbavíte se jich jen na chvíli a hned jsou zpět!

Jak octomilky v bytě zlikvidovat?

Pro prevenci ale něco udělat můžeme! Prohlédněte si koš a zájmena odpad. Potraviny, které v koši hnijí, raději okamžitě vyneste do popelnice. A v neposlední řadě odpad. Odpad je pro octomilky oblíbené místo výskytu a proto při úklidu nezapomínejte do dřezu a odpadu nalít přípravek na odstranění zbytků a mastnoty.

Pokud jste ještě nezkusili klasickou mucholapku, vyzkoušejte ji. Mucholapky vylučují feromony, které octomilky přilákají a insekticidy je následně zahubí.

Pokud vám přes všechny možnosti likvidace octomilka přerostla přes hlavu, doporučujeme kontaktovat odbornou dezinsekční firmu, která se o tento malý otravný hmyz postará. K likvidaci používáme speciální postřiky.

Nevíte-li jak se zbavit mušek octomilek v domácnosti, hotelové kuchyni nebo jiném stravovacím provozu, zavolejte naši firmu.

Kam dál?

Jak se zbavit octomilek

Octomilky jsou malé mušky, co si pochutnávají na zbytcích jídla ve vašem domově a kladou svá vajíčka do přezrálého a zkaženého ovoce. Sice nejsou pro lidské zdraví nijak nebezpečné, ale jejich...

Více informací