Hubení švábů

Nejvíce jsou aktivní, když spíte. O kom je řeč? O hmyzu s celosvětovým rozšířením – je to šváb! Říká se, že šváb přežije i výbuch jaderné bomby. Tohoto obtížného hmyzu se jde velice těžce zbavit a dokáže tak potrápit nejednu rodinu. Pokud se ve vašem objektu objeví šváby, neznamená to hned, že jste nečistotní. Šváb se zabydlí i v čistých prostorách. Nejvíce se však objevuje tam, kde je vlho. Šváby dokážou přežít extrémní podmínky, proto nedoporučujeme vyhazovat peníze za supermarketové hubící přípravky, ale kontaktovat odbornou firmu, která má s hubením švábů 15 let zkušenost.

Deratizační firma ASD SERVIS vlastní moderní vybavení k provedení hubení švábů a tak na likvidace dáváme 100 % záruky.

Jak poznám, že se u nás zabydleli švábi?

Že se u vás zabydleli švábi poznáte na základě několika signálů. Především se objeví trus, uslyšíte tiché cvrlikání a večer při rozsvícení pravděpodobně zpozorujete lezoucího švába. Pokud švába zahlédnete za bílého dne, je už stav více než alarmující. Neodkladně volejte deratizační firmu ASD SERVIS, která působí po celé Praze 1-10.

Mohou švábi kousat?

Zajímá vás, jestli mohou švábi kousat? Švábi jsou všežravci, tudíž jedí jak rostliny, tak maso. Šváb Americký a Šváb Australský by byl nejpravděpodobnější druh, který by zaútočil i na člověka. Pokud je ale přivolána profesionální deratizační firma dříve, než dojde k extrémnímu přemnožení, nemusíte mít obavy. 

Hubení švábů pomocí profesionálů

Pokud se domníváte, že jste doma objevili šváby nebo jste nalezli známky jejich výskytu (trus apod) doporučujeme kontaktovat specialisty. Po zkontaktování přijedeme v domluveném termínu, usoudíme profesionálním okem, jak je výskyt švábů závažný a dle toho usoudíme, jak nejrychleji a nejefektivněji šváby vyhubíme.

Šváby likvidujeme pomocí specializovaných přípravků, kdy je nutné po aplikaci místnost kde se prováděla likvidace švábů nechat nejméně 8 hodin uzavřenou.

Hledáte deratizační firmu v Praze? Kontaktujte nás! Společnost ASD SERVIS vás švábů zbaví!