Pro nezávaznou konzultaci nebo objednávku volejte 736 226 368. V Praze dojezd do 2 hodin.

Hubení lezoucího hmyzu

Hubení lezoucího hmyzu

Marně bojujete s lezoucím hmyzem ve své domácnosti? Lezoucí hmyz se nemusí objevit jen v obytných prostorech, ale nachází se i v stravovacích a potravinářských objektech, zdravotnických zařízeních, ve školách a ve veřejných budovách. Pokud jste vyzkoušeli na hubení volně dostupné přípravky a došli jste až sem, tak jistě víte, že účinek není stoprocentní. Co zaručeně pomůže proti boji s lezoucím hmyzem? Specialisté z deratizační firmy ASD Servis! Odborný výraz pro hubení nežádoucího lezoucího hmyzu se nazývá dezinsekce

Nemoci přenášené hmyzem:

  • Horečka,
  • Klíšťová encefalitida,
  • Borelióza,
  • Malárie,
  • Zimnice

Lezoucí hmyz můžete potkat téměř kdekoli. Hmyz patří k členovcům, který dokáže člověka štípnout, kousnout, bodnout. Nejen že je pro člověka tato záležitost velice nepříjemná, ale může vyvolat alergickou reakci, v některých případech být až smrtelná.

S kterými druhy lezoucího hmyzu se nejčastěji setkáváme:

Lezoucí hmyz se objevuje především v jarních a letních měsících, ale je i řada dalšího hmyzu, na který můžete narazit i v zimním období.

Likvidace lezoucího hmyzu

Pročetli jste veškeré rady na internetu jak se zbavit hmyzu, ale nic nepomohlo? Tyto rady jsou většinou účinné okamžitě, ale bohužel jen na krátkou chvíli. Naše dezinsekční společnost doporučuje jediné efektivní řešení a to je objednat odborníky! Nechte tuto nepříjemnou záležitost na specialistech. Naše společnost provádí hubení hmyzu lezoucího i létajícího. Disponujeme moderním vybavením a jsme proškoleni nejúčinnějšími postupy, na které vám můžeme dát 100% záruku.

Dezinsekce může být provedena mechanicky, fyzikálně a chemicky. Naše firma zajistí prozkoumání objektu a zvolí nejvhodnější řešení.

Hledáte dezinsekční firmu v Praze? Kontaktujte nás! Volejte 736 226 368.