Hubení blech a jejich odborná likvidace

Našli jste bleší kousnutí? A že psí blechy na člověka nejdou? Víte, že tato legendární hláška z filmu Na samotě u lesa není pravdivá? Pokud vás blecha kousla, tak už jistě víte, že bleší kousnutí svědí, pálí a štípance jsou bolestivé.

V případě zájmu o nezávaznou konzultaci nebo objednávku jejich odborné likvidace nás kontaktujte na 736 226 368.

Jen v ČR žije devadesát druhů blech. Jsou blechy psí, kočičí, ale i lidské. Avšak všechny blechy mají společného to, že koušou a některé druhy blech mohou přenášet virová a bakteriální onemocnění

Jak blechu poznáme?

Pokud jste blechu našli a chcete si být 100 % jistí, že se o ní jedná, měli byste vědět i jak vypadá. Tělo již dospělých blech je zploštělé a má cca 1 až 8 milimetrů. Blecha se vyznačuje charakteristicky dlouhým druhým a třetím párem končetin.

Blechu velmi těžce chytíte, protože se dokáže pomocí skoků přímo bleskurychle přesouvat z místa na místo.

Profesionální hubení blech

Přinesli vám domů domácí mazlíčci blechy? Doporučujeme neprodleně kontaktovat odbornou dezinsekční firmu, která si s tímto parazitem hravě poradí.  

Deratizační a dezinsekcní firma ASD SERVIS hubí blechy pomocí chemických přípravků, proto se při uskutečnění likvidace musí schovat veškeré potraviny, které by mohli být chemií kontaminovány. Abychom na likvidaci blech mohli dát 100 % záruku, musí být zásah proveden 3x. Tak si můžete být jistí, že se již ve vašem domě žádné blechy nenacházejí.

Při provádění likvidace blech používáme moderní technologie, aplikace a přípravky šetrné k lidem, zvířatům a okolnímu prostředí.