Hubení blech

Našli jste bleší kousnutí? A že psí blechy na člověka nejdou? Víte, že tato legendární hláška z filmu Na samotě u lesa není pravdivá? Pokud vás blecha kousla, tak už jistě víte, že bleší kousnutí svědí, pálí a štípance jsou bolestivé.

Jen v ČR žije devadesát druhů blech. Jsou blechy psí, kočičí, ale i lidské. Avšak všechny blechy mají společného to, že koušou a některé druhy blech mohou přenášet virová a bakteriální onemocnění

Jak blechu poznáme?

Pokud jste blechu našli a chcete si být 100 % jistí, že se o ní jedná, měli byste vědět i jak vypadá. Tělo již dospělých blech je zploštělé a má cca 1 až 8 milimetrů. Blecha se vyznačuje charakteristicky dlouhým druhým a třetím párem končetin.

Blechu velmi těžce chytíte, protože se dokáže pomocí skoků přímo bleskurychle přesouvat z místa na místo.

Profesionální hubení blech

Přinesli vám domů domácí mazlíčci blechy? Doporučujeme neprodleně kontaktovat odbornou desinsekční firmu, která si s tímto parazitem hravě poradí.  

Deratizační firma ASD SERVIS hubí blechy pomocí chemických přípravků, proto se při uskutečnění likvidace musí schovat veškeré potraviny, které by mohli být chemií kontaminovány. Abychom na likvidaci blech mohli dát 100 % záruku, musí být zásah proveden 3x. Tak si můžete být jistí, že se již ve vašem domě žádné blechy nenacházejí.

Při provádění likvidace blech používáme moderní technologie, aplikace a přípravky šetrné k lidem, zvířatům a okolnímu prostředí.