Ochrana proti holubům

Jak proti holubům?

Vypadají mírumilovně, ale když se uhnízdí na balkoně, čeká vás těžká bitva. To se s námi ale nemůže stát! Jsme deratizační firma ASD Servis, která Vám pomůže s ptákem - holubem a již se nebudete muset dále obávat pokálené fasády, balkonu nebo třeba auta. Doporučujeme si udělat technická opatření. Pomůžeme Vám s odchytem holubů do odchytové klece nebo aplikujeme ochranné sítě, hroty a další zábrany. 

S námi se s peřím a holubím trusem můžete rozloučit!

V čem holub škodí?

Holubi mají agresivní trus. Každý motorista zná, co dokáže udělat s lakem auta. A co teprve budovy či sochy, kde způsobů ochran je hned několik. Nemůžeme říci, že vás holub sám o sobě napadne nebo pouhým pohledem na něj, onemocníte. Avšak nedoporučujeme přímý kontakt, protože zejména holuby jsou přenašeči chorob. 

Jaké nemoci může holub přenášet?

Holubí trus může být kontaminován nejrůznějšími chorobami. Nakazit se ornitózou, také nazývanou jako plicní chlamydie, se můžete jen při běžném úklidu holubího trusu. Naše likvidační firma ASD Servis při likvidaci ptačího trusu používá ochranné obleky a tak se s trusem či holubem nedostaneme do přímého kontaktu. 

Jak na holuby?

Pokud chcete ochránit svůj dům či jinou nemovitost, ale nevíte si s holuby rady, neodkladně nás kontaktujte na telefonním čísle +420 736 226 368, kde Vám rádi zodpovíme jakýkoli dotaz. Doporučujeme jednat rychle, jelikož takový holub se velmi rychle rozmnožuje. Za rok jich může být až dvojnásobek.

Odchyt holubů

Vyzkoušeli jste téměř vše a holubům se pryč nechce? Pokud nestačí zábrany v podobě sítí či bodců, je třeba zvolit odchyt holubů pomocí profesionální firmy. Holuby je těžké odlákat, rádi zůstávají tam, kde se narodili. 

Na odchyt holubů používáme takzvaná odchytová zařízení. Odchytové klece jsou umístěny na předem sjednaných místech. Holub je poté zlikvidován podle zákona, kde se dodržují všechny zákonný podmínky proti týrání zvířat. Odchytové klece na holuby řešíme individuálně a objednáváme je na vyžádání.

Bodce proti holubům

Hrotový systém neboli bodce proti holubům doporučujeme použít všude tam, kde je problém s usedáním a kde ptáci přespávají.
Bodcový systém se instaluje především na rovných a dlouhých plochách jako jsou parapety, římsy, okapní žlaby a okraje atik. Bodcový systém nedovoluje holubům přistát a postavit se na ošetřenou plochu.

Poptávka deratizace nebo ochrany proti holubům.

Hroty proti holubům

Hroty proti holubům

Společnost ASD Servis zajišťuje instalaci ochranných hrotů, díky kterým se zabrání usedání ptáků, zejména holubům, na parapety, okapy, římsy apod....

Více informací

Zábrany proti holubům

Zábrany proti holubům

Hledáte ochranu fasád, říms, soch či světlíků, proti hnízdění a usedání ptactva? Kontaktujte nás! Zajistíme ochranu proti ptactvu instalováním...

Více informací

Likvidace holubího trusu

Likvidace holubího trusu

Věděli jste, že holubí trus patří do kategorie nebezpečného odpadu? Holubí trus může vyvolávat alergické reakce při nadýchání. Jsme ASD Servis...

Více informací