Pro nezávaznou konzultaci nebo objednávku volejte 736 226 368.

Jak poznat blechy v bytě

Jak poznat blechy v bytě?

Objevili jste na sobě štípance podezřele seřazené do řady? Je možné že máte doma blechy. Blecha je skákavý hmyz, který se živý krví savců.

Domácí zvířata – přenašeči

Blecha se do vašeho bytu nejčastěji dostane přes vaše domácí mazlíčky. Ti si ji přinesou zvenčí a blecha může vyskočit či vypadnout ze srsti zvířete a hned máte vymalováno. Blecha si najde cestu k dalšímu zdroji potravy a začne vám sát krev.

Blechy na psech a kočkách poznáte zvýšeným drbáním zvířete. Proto neopomínejte návštěvy veterináře, ten vám pomůže s léčbou vašeho miláčka. Velmi efektivním řešením jsou obojky proti blechám, tablety a pipety. Nezapomínejte, že je nutné tuto prevenci po určitém čase obměňovat.

Zamořený byt blechami

Pokud na sobě najdete štípance, které svědí či pálí a jejich rozpoložení připomíná cestu, je na prevenci pozdě. V tuto chvíli zavolejte odborníka, který pomocí speciálních přípravků zahubí všechny blechy u vás doma. Při početnějším zamoření, provede dezinsekci blech několikrát, aby se zbavil opravdu všech jedinců.

Kam dál?

Jak se zbavit blech

Bezkřídlý hmyz co štípe, hnědé až černé barvy? Blecha! S blechami nejčastěji přicházejí do styku majitelé psů a koček, ale přinést do vašeho domova si ji můžete téměř odkudkoli. Dnes už jistě...

Více informací
Jak se zbavit blech

Likvidace blech v domácnosti

Dobrou noc, ať tě blechy štípou celou noc. Ale co když se sen stane skutečností? Jediným řešením je rychle jednat! Blechy jsou jedním z nejčastějších parazitů, který dokáže znepříjemnit život...

Více informací
Likvidace blech v domácnosti