Sanace bytu po zemřelém

Sanace a úklid bytu po zemřelém

Víme, že smrt blízké osoby je vždy tragickou událostí. V takovém případě je nutné podniknout několik důležitých kroků, včetně sanace bytu po zesnulých. Vyklizení bytu po zemřelém svépomocí je velmi stresující událostí a proto Vám deratizační firma ASD Servis s tímto krokem pomůže. Nabízíme naše profesionální služby a vyklizení bytu po zemřelém vyřídíme co nejrychleji.

  • všichni zaměstnanci společnosti ASD Servis jsou proškolení, prověření, bezúhonní a spolehliví lidé
  • dbáme na diskrétní, ohleduplný a především lidský přístup
  • vaši objednávku na úklid po zemřelém vyřídíme co nejrychleji
  • naše firma má speciální tým na provádění sanace po zemřelém
  • garantujeme rozumné ceny - volejte ihned 736 226 368

Úklid po mrtvole

Při vyklízení pozůstalosti bývá často i nutná dezinfekce bytu. Již pár hodin po úmrtí bývá nutné odstranění zápachu po zemřelém. V bytě po zemřelém mohou zůstat prosaky, hmyz a silný zápach. 

Pokud k odhalení úmrtí došlo za delší dobu bývá nutná i chemická dezinfekce bytu. S těmito kroky by vás náš odborný tým náležitě seznámil.

Jsme zde proto, abychom úklid po mrtvole udělali za Vás!

V případě, že úmrtí osoby bylo zjištěno ihned, může být sanace prostor jednoduchou záležitostí. Bohužel v těžších případech, kdy tělo zemřelého leželo v prostorech delší dobu, je třeba provést důkladnější sanaci. Naši zaměstnanci odstraní veškerý kontaminovaný materiál a zajistí odvoz do spalovny,  kde je  likvidován jako nebezpečný odpad.

Sanaci bytu po zemřelém provádíme v Praze a okolí, v ojedinělých případech do 200 km od Prahy. Potřebujete poradit? Volejte 736 226 368.