Pastičky na myši

Pastičky na myši

Pastičky na myši – jaké jsou možnosti?

Pokud vás trápí myš, můžete využít mnoha způsobů, jak se jí zbavit. Jedním řešením jsou pastičky na myši. Umisťují se v oblastech, kde se vyskytuje nežádaný hlodavec a ten je do pasti nalákán návnadou. Pastičky na myši jsou efektivní v případě, kdy si myš nenajde jednoduší cestu k jídlu. Jestliže se vám ji nedaří chytit, pozvěte si na pomoc profesionální deratizátory.

Pastičky na myši a jejich typy

  • Klasická natahovací past je nejstarší pastí na myši. Má jednoduchý pružinový mechanizmus, který v případě kontaktu myši s návnadou uvolní příklopku a ta usmrtí myš.
  • Čelisťová past funguje na podobném principu jako ta natahovací. Návnada je umístěna uvnitř čelistí a ty sklapnou, když se myš dostane k návnadě. Čelisti buď myš uvězní nebo zabijí.
  • Elektrická past je jedna z nejnovějších typů pastí. Myš zahubí smrtelná dávka elektřiny v případě, kdy se propojí elektroda v návnadě a ve vstupu do pasti. Elektrody jsou izolovány, nebo jsou umístěny v plastové krabičce, aby nedošlo k zranění člověka nebo domácích mazlíčků.
  • Klecová past je konstruovaná tak, aby se myš dostala dovnitř, ale znemožní jí útěk. Myš pak můžete vypustit zpět do přírody, ale nedoporučujeme ji vypouštět blízko místa kde jste ji chytili.
  • Pasti s lepidlem myš přilepí a ta nemůže utéct. V České republice je zákonem zakázáno tento typ pastí na myši prodávat, vyrábět i používat. Jde totiž o velmi pomalou smrt hlodavce.

ASD Servis, s.r.o.