Jak vyhubit šváby

Jak vyhubit šváby

Jak vyhubit šváby

Pokud naše obydlí navštíví švábi, měli bychom je co nejrychleji vyhubit, ale jak? Nejdříve zjistěte, kde se šváb nachází. Švába je nutné zlikvidovat. Nejenže mohou znečišťovat potraviny, ale jsou také přenašeči různých alergenů!

Kde se vzali?

Vajíčka švábů si domů můžete přinést například ve starém oblečení nebo v potravinách. Ale mohou také přicestovat po svých z restaurace, obchodu či jiného zařízení. Že máte doma švába neznamená, že nedbáte na hygienu.

Likvidace

Dospělí jedinci se rádi ubytují v kuchyni, za topením, pod vanou apod., prostě tam, kde je teplo a vlhko. Vyhubte šváby včas, dokud se nerozmnoží a nenadělají vám doma paseku. Šváb velice rád znehodnocuje potraviny a přenáší choroby a patogenní organismy včetně některých parazitů.

Jako prevenci vám radíme jednou do měsíce vydezinfikovat místa, kde skladujete potraviny. Můžete na místa blízko výskytu švábů dát mističky se sladkou vodou. Sladkost vody šváby naláká a ti se v ní pak utopí.

Dalším řešením, ale bohužel ne příliš účinným je zkusit na šváby použít speciální spreje na hubení obtížného hmyzu, které koupíte v každé drogérii.

Nepodařilo se vám vyhubit šváby svépomocí? Kontaktujte pro to určenou deratizační firmu s dlouholetou praxí 736 226 368!