Jak se zbavit potkanů

Jak se zbavit potkanů

Jak se zbavit potkanů

Potkan a myš jsou dnes nejčastějšími hlodavci, kteří se pokoušejí dostat do našich příbytků. Zbavit se potkanů bývá celkem problém, protože se velmi rychle množí, jsou odolní a chytří. Pokud se pustíte do likvidace potkanů vlastními silami, můžeme Vám jen doporučit pár typů.

Jakými způsoby lze potkana zabít?

  • Pomocí pastí
  • Pomocí jedů
  • Pomocí elektronických plašičů
  • Pomocí deratizační firmy

Hubení potkanů pomocí pastiček

Nejdříve rozebereme hubení potkanů pomocí pastiček. Zdá se to jako jednoduchá metoda, jak potkana snadno zabít, ale opak je pravdou. Jelikož je potkan velice chytrý a všímavý hlodavec, musíte mít trpělivost. Jako návnadu na potkany je nejlepší použít chlebovou kůrku opečenou na slanině.

Hubení potkanů pomocí jedů

Hubení potkanů díky jedů je asi asi nejúčinnější metoda likvidace potkanů. Její výhody jsou v jednoduché aplikaci s vysokou účinností.

Likvidace potkanů deratizační firmou

Se 100% účinností s hubením potkanů mají odborníci z deratizační firmy ASD Servis. Disponují dlouholetou praxí. Likvidace potkanů provedená odborníky je rychlá a bezpečná. Deratizátoři nemají problém hubit potkany ve skladech, domech a v provozovnách.

Likvidace potkanů se provádí pokládáním nástrah buď samotných, nebo smíchaných s kousky potravin. Většinou se nástrahy ukládají do tzv. staniček, papírových v suchém prostředí nebo plastových do vlhka. Hubení potkanů nechte v každém případě na odbornících. 

Likvidaci potkanů svépomocí nedoporučujeme. Hrozí nebezpečí útoků a následné nákazy. Potkan je přenašečem různých nemocí.