Hubení krys

Naše společnost se specializuje na šetrné hubení - deratizaci krys. Krysa se u nás vyskytuje poměrně vzácně. Nejčastěji ji najdete ve vyšších patrech stodol, sýpek a na půdách, na rozdíl od potkana.

Jak poznám krysu?

Zatímco běžnou šedou myš pozná každý, potkani a krysy většině lidí splývají. Zaměňují je mezi sebou navzájem. Ale pozor! Potkan a krysa nejsou to samé. Krysa je na první pohled méně mohutná než potkan, její zbarvení je více do tmavé barvy, kdežto potkan je spíše hnědý až šedohnědý.  Patrné rozdíly jsou především ve velikosti těla a délce ocasu.

Co dělat při nálezu krysy?

Našli jste ve Vašem objektu krysu nebo alespoň máte podezření, že se o krysu jedná?

Doporučujeme okamžitě kontaktovat odbornou deratizační firmu ASD SERVIS, která Vám se svým zaškoleným týmem s hubením krys pomůže. Určitě nedoporučujeme se do hubení hlodavce pustit sami. Jak krysa, tak i potkan a myši jsou významní přenašeči velmi nebezpečných chorob a parazitů.

Jak probíhá deratizace naší firmou?

Náš proškolený personál přijede na zasažené místo a doporučí nejvhodnější postup vyhubení. Také Vám poradí, jak se podobnému problému v budoucnu vyhnout. Likvidace krys se provádí pokládáním nástrah. V období prvních dvou týdnů třikrát doplníme návnadu a odstraníme zlikvidované hlodavce.

Přijedeme k Vám diskrétně a garantujeme Vám úspěšné vyhubení.