Hubení hrabošů

Mezi časté nežádoucí hlodavce se řadí i hraboš. Mnohé způsoby hubení hrabošů v domácích podmínkách bývají často neúčinné a tak nezbývá nic jiného, než kontaktovat profesionální firmu s kladnými výsledky v tomto oboru.

Jak vlastně takový hraboš vypadá?

Hraboš je drobný hlodavec, který ale dokáže na vašem pozemku nadělit velkou škodu. V České Republice žijí čtyři druhy hrabošů: hraboš polní, hraboš mokřadní, hraboš sněžný a hospodárný.

Dovolíme si říci, že hraboš polní pro nás na našich zahradách a polích představuje velké nebezpečí. Při přemnožení tohoto hlodavce na poli nemá vaše úroda šanci. Hubení hrabošů se provádí zejména za účelem ochrany lidského zdraví a zabránění způsobení škod. Deratizace je součástí ochrany před škůdci, známé pod zkratkou DDD a splňujeme veškeré zákonné i humánní normy.

Jak postupovat, pokud mám podezření o výskytu hraboše?

Pokud máte podezření, že se na vašem pozemku vyskytuje hraboš či jiný hlodavec, kontaktujte nás pomocí telefonu či online formuláře. Po zkontaktování přijedeme na domluvené místo a náš speciální proškolený tým provede kontrolu vašeho objektu, zhodnotí možná rizika a navrhne účinná opatření zamezení výskytu. O veškerém dění vás budeme postupně informovat.

Společnost ASD SERVIS provádí zásahy po celé Praze 1-10. Poskytujeme záruku kvality a garantujeme úspěšné vyhubení. Neváhejte nás kontaktovat!